مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری رشت:
فضای سبز پیاده‌راه فرهنگی رشت افزایش می‌یابد

رشت رویایی- مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری رشت از افزایش فضای سبز در پیاده‌راه فرهنگی میدان شهدای ذهاب (شهرداری) این شهر در آینده نزدیک خبر داد.

پیاده‌راه میدان شهرداری

محمدباقر بشر دانش در گفتگو با مهر با بیان اینکه جانمایی فضای سبز در پروزه پیاده راه بر اساس نقشه مشاور طرح اجرایی شده است اظهار کرد: فضای سبز پیاده‌راه فرهنگی در هسته مرکزی شهر رشت افزایش می‌یابد.

وی افزود: با وجود اینکه تمامی محوطه‌های فضای سبز در پروزه پیاده راه بر اساس نقشه شرکت مشاور پروژه از سوی پیمانکاران عمرانی به درستی اجرا شده است اما به دلیل نیاز به افزایش فضای سبز موجود در پیاده راه، اخیراً تصمیم‌گیری شده است که از مسیر خیابان سعدی نسبت به افزایش فضاهای مذکور اقدام شود.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری رشت تصریح کرد: همچنین با گلدان گذاری در مسیر پیاده راه برای افزایش فضای سبز مورد نظر شهروندان نیز اقدامات لازم صورت خواهد گرفت.

بشردانش با بیان اینکه ظرف یک ماه آینده این اقدامات عملیاتی می‌شود تاکید کرد: سازمان زیباسازی تلاش خواهد کرد که فضای مورد انتظار شهروندان در این پروژه را مهیا کند.

پروژه پیاده راه مرکزی شهر رشت در ۱۱ فروردین ماه امسال پس از نزدیک به پنج ماه عملیات عمرانی، با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد. هزینه اجرای این پروژه بیش از ۱۴ میلیارد تومان بوده است.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz