[su_frame align=”left”]فریب دختربچه‌ها با آب‌نبات[/su_frame]

رشت رویایی- زن خلاف‌کار که با اغفال کودکان اقدام به سرقت طلا و جواهرات آنها می‌کرد، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرگرد سعید رضا جمشیدی، رییس کلانتری ۱۷۵ باقرشهر ضمن اشاره به دستگیری یک سارق طلاهای کودکان در محدوده باقرشهر، گفت: این زن سارق پس از دستگیری به دادسرا منتقل شد.

این مقام انتظامی در تشریح این خبر گفت: با شکایت‌های شهروندان ساکن محله باقرشهر در خصوص سرقت‌های طلا و جواهرات کودکان، پرونده‌ای در این خصوص در کلانتری تشکیل و تیمی از ماموران این یگان رسیدگی به پرونده را در دستور کار خود قرار دادند.

او افزود: طی بررسی‌های انجام شده، تحقیقات از شاهدان عینی ماجرا و همچینن بازبینی فیلم دوربین‌های مداربسته محل‌های سرقت مشخص شد که تمامی سرقت‌ها از سوی یک زن که با اغفال کودکان به وسیله آب‌نبات اقدام به سرقت جواهرات و طلاهای آنها می‌کند، صورت گرفته است.

سرگرد جمشیدی گفت: در ادامه از طریق همین منابع، چهره متهم شناسایی و بین تیم‌های گشت انتظامی توزیع شد تا در صورت مشاهده او را شناسایی و دستگیر کنند.

کلانتر ۱۷۵ باقرشهر ادامه داد: این اقدامات ادامه داشت تا اینکه روز گذشته ماموران یکی از گشت‌های انتظامی مستقر در محدوده استحفاظی این کلانتری توانستند چهره یک زن را با مشخصات ارائه شده از سارق، مطابقت دهند و برای بررسی موضوع او را تحت نظر و تعقیب قرار دادند.

او توضیح داد: پس از شناسایی محل اختفای زن مظنون، هماهنگی‌های لازم با مقام قضایی صورت گرفت و متعاقباً دستور بازداشت زن مظنون صادر شد و بلافاصله ماموران ضمن ارائه حکم قضایی ورود به منزل وارد مخفیگاه این زن متهم به سرقت شدند.

سرگرد جمشیدی گفت: متهم که سعی داشت در ابتدا با جوسازی و ایجاد سر و صدا خود را بی‌گناه جلوه دهد پس از کشف مقادیری جواهرات و طلاهای مسروقه از منزلش به ناچار لب به اعتراف گشود و به سرقت اعتراف کرد.

رییس کلانتری ۱۷۵ ادامه داد: متهم به همراه ماموران انتظامی و اموال مسروقه کشف شده به کلانتری منتقل شد و تحت بازجویی‌های فنی و تخصصی به چندین فقره سرقت طلا و جواهرات کودکان و دختر بچه‌ها و اغفال آنها اعتراف کرد و پس از تکمیل پرونده به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

گفتنی است، جواهرات و طلاهای مکشوفه از مخفیگاه این متهم پس از صورتجلسه به مالکانشان بازپس داده شد.