فروش ویژه محصولات سایپا به مناسبت دهه فجر آغاز شد

رشت رویایی- گروه خودروسازی سایپا به مناسبت دهه مبارک فجر فروش ویژه محصولات خود را آغاز کرد.

سایپایی ها برای بهمن ماه محصولات خود را به صورت فروش نقدی، اعتباری، پیش فروش نقدی و پیش فروش اعتباری عرضه کرده اند و علاقه مندان می توانند با توجه به ویژگی ها هر خرید با علایق خود، خودروی مورد نظر خودشان را خریدار کنند.

فروش نقدی:
در این مدل فروش خودروهای سایپا ۱۳۱، تیبا ۲، تیبا، سایپا ۱۵۱، ساینا، سراتو، چانگان و آریو ارائه شده اند و شما می توانید برای خرید هر کدام از این مدل خودروها اقدام نمایید.

قیمت قطعی سایپا ۱۳۱ برای بهمن ماه، ۲۱ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان اعلام شده است و خریداران بعد از ۳۰ روز کاری می توانند خودروی خود را دریافت نمایند.

سایپا ۱۳۱ در رنگ های سفید، نوک مدادی متالیک، مشکی متالیک، آبی تیره متالیک و نقره ای متالیک در دسترس علاقه مندان قرار دارد.

تیبا ۲ با قیمت ۲۸ میلیون ۶۱۶ هزار تومان به فروش می رسد و خریداران تنها ۱۵ روز برای دریافت این خودرو در انتظار خواهند ماند. اگر شما برای خرید نقدی تیبا ۲ را انتخاب کنید، ۶۰۰ هزار توان تخفیف نقدی نیز به شما تعلق می گیرد. تیبا ۲ نیز در رنگ های سفید، نوک مدادی متایک، مشکی متالیک، قهوه ای متالیک، اطلسی متالیک، آبی روشن متالیک و قرمز تیره متالیک در دسترس خواهد بود.

قیمت قطعی برای تیبا معمولی ۲۵ میلیون و ۵۳۴ هزار تومان اعلام شده است و خریداران از ۴۰۰ هزار تومان تخفیف برخوردار می شوند.
تیبا معمولی در دو رنگ سفید و نوک مدادی متالیک در دسترس خریداران خواهد بود و ۱۵ روز پس از ثبت نام، خودرو آماده تحویل خواهد بود.
وانت سایپا ۱۵۱ در رنگ سفید و با قیمت ۲۱ میلیون و ۳۸۵ هزار تومان در دسترس خواهد بود و خریداران از تخفیف نقدی ۴۰۰ هزار تومانی نیز بهره مند می شوند.

ساینا پنجمین خودروی جدول فروش نقدی سایپا که با قیمت ۲۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان عرضه شده است. خریداران این خودرو نیز از ۶۰۰ هزار تومان تخفیف نقدی بهره خواهند برد و خودروی ایشان پس از ۱۵ روز به دستاشان می رسد. ساینا در رنگ های سفید و نوک مدادی متالیک در دسترس شما خواهد بود.

سراتو محصولی از برند کیا که جزو بهترین تولیدات سایپا به مشار می آید نیز با قیمت ۱۰۴ میلیون و ۱۵۸ هزار تومان به سبد بهمن ماه سایپا وارد شده است و خریداران پس از ۱۵ روز می توانند خودروی خود را با کارت ۵ ستاره رایگان و در رنگ های سفید، نوک مدادی متالیک، قهوه ای تیره متالیک، آبی تیره متالیک و قرمز تیره متالیک در دسترس خریداران قرار دارد.

چانگان با قیمت ۶۹ میلیون و ۵۷ هزار تومان در سبد فروش بهمن ماه قرار گرفته است و رنگ سفید تنها انتخاب خریداران برای این خودرو است. خودرو پس از ۱۵ روز تحویل داده می شود.

آریو در دو رنگ سفید و مشکی با قیمت ۵۷ میلیون ۸۱۵ هزار تومان در دسترس علاقه مندان قرار دارد و خریداران از تخفیف نقدی ۱ میلیونی نیز بهره خواهند برد.

فروش اعتباری:
تیبا، تیبا ۲، آریو، سایپا ۱۵۱ و ساینا پنج خودرویی هستند که سایپا برای فروش اعتباری آنها بخشنامه صادر کرده است.

شما برای خرید این خودرو ها از تسهیلات ۷ تا ۳۵ میلیونی با توجه به نوع خودرو بهره خواهید برد.

زمان بازپرداخت برای تسهیلات این خرید از ۹ تا ۲۴ ماه در نظر گرفته شده است و خریداران خودروی خود را پس از گذشت ۳۰ روز کاری دریافت می نمایند.

پیش فروش نقدی:
در جدول پیش فروش های نقدی سایپا نام ۱۰ محصول سایپا به نام های سایپا ۱۳۱، سایپا ۱۱۱، سایپا ۱۵۱، ساینا، تیبا۲، تیبا بنزینی، تیبا دوگانه سوز، سراتو، آریو و چانگان به چشم می خورد.

پیش پرداخت اولیه برای این پیش فروش ها از ۶ میلیون تا ۴۰ میلیون خواهد بود که کمترین مبلغ برای سایپا ۱۵۱ و بالاترین پیش پرداخت نیز برای سراتو اعلام شده است.

مانده هزینه خرید این ۱۰ مدل خودرو همزمان با صدور دعوتنامه دریافت می شود و سود مشارکت برای این خرید های ۱۵ و ۱۸ درصد اعلام شده است.

خودروهای خریداری شده به حالت پیش فروش نقدی در بهار و تابستان ۹۷ تحویل خریداران می شود.

پیش فروش اعتباری:
آخرین روش فروش پیشنهادی سایپا، پیش فروش اعتباری است که تنها برای ۴ محصول تیبا۲، ساینا، سایپا ۱۵۱ و چانگان CS35 در نظر گرفته شده است.

شما در این خرید ملزم به واریز بخشی از هزینه خودرو هستید و بخشی از مبلغ را نیز سایپا با تسهیلات ۹ تا ۳۰ میلیون تومان تامین می کند. خودرو های در دو ماه ابتدایی ۹۷ تحویل داده می شود.

زمان تسویه وام دریافتی برای پیش فروش های اعتباری، ۶ تا ۲۴ ماه خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *