رشت رویایی- گروه صنعتی ایران خودرو شرایط جدید فروش نقدی و اقساطی خودروی پژو ۳۰۱ را اعلام کرد.

ایران خودرو طی بخشنامه‌ای اعلام کرد از روز دوشنبه ۲۷ آذرماه ۹۶، طرح فروش نقد و اقساط خودروی پژو ۳۰۱ اتوماتیک مدل ۲۰۱۶ را آغاز خواهد کرد و تا زمان تکمیل ظرفیت این خودرو ادامه خواهد داد.

در این بخشنامه‌ شرایطی نیز اعلام شده است که عبارتند از:

گروه ایران خودرو در صورت تکمیل ظرفیت این خودرو، مجاز خواهد بود نسبت به قطع فرآیند ثبت نام اقدام کند.انتخاب تعداد چک‌ها، تاریخ و مدت‌زمان بازپرداخت مبلغ خودرو با نظر مشتری انجام خواهد شد و محاسبات مربوط به نحوه‌ی پرداخت به‌صورت سیستمی و اتوماتیک انجام می‌شود.هرچه مدت‌زمان بازپرداخت مبلغ خودرو کمتر باشد طبیعتا سود دریافتی از مشتری نیز کاهش می‌یابد.

ثبت‌ نام تنها از طریق سامانه سیتریکس انجام خواهد شد و فعال‌سازی قرارداد منعقده میان مشتری و ایران خودرو پس از واریز نقدی پیش‌پرداخت و از طریق وب‌سایت رسمی فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو صورت می‌گیرد.چک‌های صادره باید در وجه «شرکت سرمایه‌گذاری مشترک ایران خودرو پژو» صادر شود.

تا زمان تسویه کامل، خودرو در رهن شرکت ایران خودرو خواهد بود.پس از ثبت نام، امکان تغییر در شرایط و جزئیات قرارداد از جمله رنگ خودرو وجود نخواهد داشت.

خودروی ثبت‌ نامی در نمایندگی‌های شرکت ایکاپ در سراسر کشور به متقاضیان تحویل خواهد شد.سهم هر نمایندگی تنها ۱ دستگاه خودرو از هر روش فروش ( نقد و اقساط) خواهد بود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای مشارکت در طرح نقدی از ساعت ۹ صبح و برای طرح اقساطی از ساعت ۱۱ صبح روز دوشنبه ۲۷ آذرماه با مراجعه به وب‌سایت رسمی فروش محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir و مراجعه به نمایندگی‌های ایکاپ در سراسر کشور، به ثبت‌ نام این خودروی فرانسوی اقدام کنند.