فرسودگی سیستم سیم‌کشی برق در رشت فاجعه آفرید

رشت رویایی ـ فرسودگی سیستم سیم‌کشی برق منزل ویلایی را در خیابان رسالت رشت طعمه حریق کرد.

[su_frame align=”center”]فرسودگی سیستم سیم‌کشی برق در رشت فاجعه آفرید[/su_frame]

به گزارش پایگاه خبری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، آتش سوزی در پشت بام یک باب منزل مسکونی در ساعت ۹:۱۸ دقیقه صبح امروز به مرکز ستاد فرماندهی اطلاع داده شد که سریعا ۲۸ تن آتش نشان به همراه ۹دستگاه خودروی اطفایی از ایستگاه‌های ۶-۳-۲ به محل حادثه واقع در خیابان رسالت، بن بست شقایق اعزام شدند.

شهرام مومنی؛ معاونت عملیات سازمان آتش نشانی که در محل حادثه حضور داشت در این باره گفت: به محض رسیدن به محل حادثه پشت بام یک باب منزل مسکونی ویلایی که به شدت طعمه شعله‌های آتش قرار گرفته بود مشاهده می‌شد.

او در ادامه افزود: بلافاصله آتش نشانان به سه گروه اطفایی تقسیم شدند و سریعا پس از ایمن‌سازی محل حادثه نسبت به اطفای کامل آتش اقدام نمودند.

مومنی به نبود دیوار آتش‌بر اشاره داشت و افزود: بواسطه شدت آتش سوزی احتمال سرایت آتش از دو طرف به منازل مسکونی همجوار وجود داشت که با اقدام سریع آتش‌نشانان و کار تیمی منسجم آتش در همان پشت بام منزل مسکونی مهار شد.

معاونت عملیات سازمان آتش نشانی علت حادثه را اتصال در سیستم سیم‌کشی برق از ناحیه پشت بام اعلام داشت و افزود: خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب جانی نرسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *