فرد معتاد به جراحی که ظرف ۱۰ سال ۳۰۵۰۰۰ پوند هزینه کرد تا شبیه عروسک کِن شود

فرد معتاد به جراحی

رشت رویایی- رودریگو آلوز که ۴۲ عمل انجام داده تا شبیه عروسک کن شود٬ در حال حاضر بعد از آنکه بدنش پیوند بینی جدیدش را پس زد٬ به خاطر یک بیماری مرگ آور تحت درمان است. در واقع بعد از این جراحی٬ حفره‌ای در صورت و در بخش بینی‌اش ظاهر و جداره وسط بینی‌اش شل شد. این حفره به آرامی رشد کرد و او کم کم در نفس کشیدن دچار مشکل شد و در نتیجه او را به بیمارستانی در مالایای اسپانیا فرستادند و در حال حاضر از طریق سرم درون سیاهرگی هر هشت ساعت به او آنتی بیوتیک داده می‌شود. پزشکان می گویند این عفونت ممکن است از بینی به صورتش سرایت کرده و بیمار دچار قانقاریا شود. بنابراین هر چه زودتر باید آن را برداشت.

فرد معتاد به جراحی

خودش می‌گوید: من سه ماه قبل عمل بازسازی بینی داشتم و متأسفانه بدنم آن را پس زد و باعث به وجود آمدن غضروف جدیدی شد. واقعاً خیلی ترسناک شده‌ام و می‌خواهم هرچه زودتر به لندن برگردم تا مشکلم حل شود. در سه روز اخیر تنفسم وحشتناک شده و در حال حاضر هم مجاری تنفسی‌ام گرفته است.

پزشکان تشخیص دادند که این بیماری٬ بیماری «بافت مردگی» نام دارد که مشکل شاخص جراحی پلاستیک است که در آن کمبود منبع خونی منجر به از بین رفتن و مردن بافت جدید می‌شود. این بیماری خیلی سریع می‌تواند باعث تحریک مشکلات حادتری از جمله مسمومیت خونی و قانقاریا شود. درمان آن شامل برداشتن بافت‌های مرده٬ پاک نگه داشتن منطقه مورد نظر و مصرف آنتی بیوتیک است.

البته این اولین بار نیست که آقای آلوز دچار این مشکل شده است. سه سال قبل هم او بعد از انجام عملی برای تقویت عضلات دوسر٬ سه سر و شانه‌های خود با سیلیکون٬ دچار مشکلات خطرناک و حادی شد. ماده شیمیایی این عمل وارد سیستم خونی بدنش شده و ظرف چند روز بازویش دچار تورم زیادی شد، در حدی که هیچ چیز را نمی‌توانست حس کند یا حتی خود را در حمام بشوید.

او تاکنون هزینه‌های زیادی برای عمل‌های زیبایی‌اش پرداخت کرده است. خودش می‌گوید که این هزینه‌ها را با ارثی که از پدربزرگش به او رسیده٬ شغل هواپیمایی و درآمد اجاره اموالش در پوئرتو بانوس اسپانیا پرداخت کرده است.

فرد معتاد به جراحی فرد معتاد به جراحی فرد معتاد به جراحی فرد معتاد به جراحی فرد معتاد به جراحی

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz