عکس یادگاری دو بازیگر سریال در پناه تو بعد از ۲۰ سال!

رشت رویایی – رامین پرچمی و معصومه کریمی دو بازیگر سریال در پناه تو بعد از ۲۰ سال بار دیگر عکسی به یادگار گرفته‌اند که در ادامه مشاهده می‌کنید.

رامین پرچمی و معصومه کریمی

در پناه تو
‘در پناه تو’ نام سریالی ایرانی به کارگردانی حمید لبخنده و محصول سال ۱۳۷۴ است. این سریال برای اولین بار از شبکه ۲ پخش شد.

در این سریال بازیگرانی چون ایرج راد، پارسا پیروزفر، لعیا زنگنه، رامین پرچمی, حسن جوهرچی و معصومه کریمی و … به ایفای نقش پرداخته‌اند.

رامین پرچمی و معصومه کریمی در این سریال نقش خواهر و برادر را ایفا می‌کردند که مدتی پیش یکدیگر را دیده و عکسی به یادگار پس از ۲۰ سال گرفته‌اند و نوشته‌های زیر را در صفحه شخصی‌شان منتشر کرده‌اند.

معصومه کریمی نوشت:
سال‌ها پیش که شاید خیلی از شما دوستان عزیز تازه به دنیا اومده بودید یا سن خیلی کمی داشتید یه سریال خوب ساخته شد به کارگردانی حمید لبخنده به نام در پناه تو

اونجا من یه برادر داشتم به نام رامین که خیلی خانمش رو اذیت می‌کرد، البته فیلمنامه اینجوری بود ولی خودش برادر خوبی بود، منم خواهر بزرگترش بودم که مدافع حقوق زن برادرش بود، این نقش رو رامین پرچمی بازی می‌کرد بعداز سال‌ها چند شب پیش رامین رو دیدم، و بسیار خوشحال شدم، امیدوارم خدا هممون رو درپناه خودش در راه درست و عاقبت به خیر حفظ کنه

رامین پرچمی نیز نوشت:
من و خواهر درپناه توئی ام

بیست سال بعد!

واقعاً بایستی بزنیم به تخته برایت معصومه جان کریمی

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz