در دوازدهمین سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی
عنوان مدیر برتر روابط عمومی و نشان مسئولیت اجتماعی به شهرداری رشت رسید

رشت رویایی- سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی، با موضوع روابط عمومی و تغییر برای پیشرفت، ۲۵ و ۲۶ آبان در مرکز همایش‌های کتابخانه ملی تهران برگزار شد و با برگزاری مراسم اختتامیه و معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

دوازدهمین سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی

در این دوره ۸ استاد از چهار کشور ایران، انگلیس، هلند و بلغارستان، با اهدافی چون توانمندسازی دست‌اندرکاران این حوزه، تدریس و سخنرانی کردند و بیش از ۵۰۰ نفر از کارگزاران روابط عمومی‌های کشور در آن حضور داشتند.

حجت‌الاسلام نصراله پژمان فر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس، هوشمند سفیدی دبیر کل دوازدهمین دوره سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی و دکتر بارت دی وریس رئیس انجمن روابط عمومی جهان از جمله چهره‌های شاخص حاضر در مراسم اختتامیه بودند.

در مراسم اختتامیه، ماکزیم بهار استاد بلغارستانی و رئیس مشاوره بین‌المللی و همچنین خریستو پولنداکف سفیر بلغارستان نیز حضور داشتند.

انتخاب فاطمه قدیمی به عنوان یکی از مدیران برتر روابط عمومی سال ۹۴

بنا بر ارزیابی و جمع‌بندی هیات داوران جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران، فاطمه قدیمی، مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری عنوان مدیر برتر روابط عمومی در سال ۹۴ را به خود اختصاص داد.

در بخش مدیران برتر روابط عمومی علاوه بر فاطمه قدیمی از رشت، هادی نباتی‌نژاد از شهرداری اصفهان، داوود نعمتی انارکی از سازمان صدا و سیما، فرشاد فخیمی از بانک شهر، علی جهانی از بانک صادرات، مسعود ایزدی از بانک مسکن، محمد ناظمی اردکانی از شرکت فولاد اصفهان و مجید بوجارزاده از شرکت ملی گاز ایران نیز عنوان مدیر برتر روابط عمومی سال ۹۴ را به خود اختصاص دادند.

نشان مسئولیت اجتماعی به شهرداری رشت رسید

در بخشی از این مراسم نیز نشان مسئولیت اجتماعی به روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری رشت رسید.

گفتنی است، این نشان به دلیل توجه به وظایف شهروندی و اجتماعی و عملکرد عام‌المنفعه و اهتمام برای حفظ کرامت مشتریان و رعایت استانداردهای ارتباطی با آنان بر اساس رأی هیات داوران دوازدهمین دوره سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی به فاطمه قدیمی اهدا شد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz