رشت رویایی- مدیر روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان از فوت سنگین وزنه ترین مرد خوزستانی و میهمان برنامه ماه عسل خبر داد.

ناصر اسکندری، مدیر روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان مطرح کرد: موسی شریفی، سنگین وزن ترین مرد خوزستانی که در ماه رمضان امسال مهمان برنامه ماه عسل بود، صبح امروز در اهواز دارفانی را وداع گفت.

او اضافه کرد: او که دارای ۵۶ سال و ۳۵۰ کیلوگرم وزن بود، به علت سنگین وزن بودن و بیماری چاقی مفرط زیر پوشش کمیته امداد و همچنین چندین بار معالجه قرار گرفت.

سید موسی شریفی معروف به عمو موسی حدود چند ماه پیش ۲۱ ام خرداد ۱۳۹۶ میهمان برنامه «ماه عسل» بود.

او زمانی که میهمان برنامه ماه عسل بود در گفت و گو با احسان علیخانی مطرح کرد، هیچ فکر نمی‌کردم به «ماه عسل» بیایم؛ هیچ کس به در خانه‌ی من نمی‌آمد؛ ۹۰ ماه یا به عبارتی هفت سال و ۶ ماه از اتاق و خانه‌ام بیرون نیامده بودم.

او در زمان حضور در برنامه ماه عسل چیزی در حدود ۳۵۰ کیلوگرم وزن داشت و به نوعی سنگین وزن ترین ایرانی حال حاضر بود. اما بعد از ماه عسل به کمک تعدادی از خیرین برای کاهش وزن در یکی از بیمارستان ها بستری شد، و تا همین چندی پیش نیز اوضاع وی بسیار مناسب بود. عمو موسی پس از اعزام به تهران و انجام عمل خروج بالن معده، و پس از عزیمت به اهواز در منزل خود به دلیل ایست قلبی درگذشت.

اسکندری مدیر روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان علت فوت موسی شریفی معروف به عمو موسی را بیماری عنوان کرد.