رشت رویایی- مدیرعامل شرکت تعاونی سواری‌کرایه‌داران خط‌کناره با حمایت خود از شهردار رشت، عملکرد مدیریت شهری را مثبت ارزیابی کرد و گفت: اقدامات شهرداری در یک سال اخیر جلب اعتماد عمومی را موجب شده و امید به توسعه را به شهر بازگردانده است.

عظیم کریم‌زاده با اشاره به جلسات چندباره‌ای که با شهردار در دفتر شرکت تعاونی خط‌کناره داشت، افزود:  شرکت تعاونی جانبازان مشکلات و نگرانی‌های زیادی داشتند که خوشبختانه با همت شهردار و بازدید‌های مکرری که از تعاونی داشتند و در پی آن جلساتی که با ما برگزار کردند این مشکلات پیگیری و تا حدود زیادی حل شد.

او با اشاره به رضایت شرکت و رانندگان تعاونی جانبازان در ادامه توضیح داد: اگر بخواهیم عملکرد شهردار فعلی را با گذشته مقایسه کنیم صادقانه باید گفت که درصد پیشرفت و رضایتمندی عموم بیش از پیش است. سال‌ها بود که در سطح شهر رشت هیچ تغییری اتفاق نیافتاده بود و بافت شهر همان بافت سی سال پیش بود. ورودی شهر ما از میدان گیل از گذشته تا کنون هیچ تغییری نداشت. اما با ورود آقای ثابت‌قدم سهولت در رفت و آمد مردم اتفاق افتاده است و همچنین پروژه پیاده‌راه شهرداری که نقطه عطفی در عملکرد شهرداری بود باعث شد چهره شهر تغییر کرده و نظر شهروندان جلب شود.

کریم‌زاده با اشاره به اینکه پیاده‌راه شهرداری می‌تواند اثرگذاری قابل‌ملاحظه و پایداری در رشت داشته باشد، گفت: شکی نیست که میدان‌شهرداری می‌تواند جذب توریست کند، سرمایه‌گذار به شهر بکشاند، برای اوقات فراغت و تفریح شهروندان و سلامت روان و جسمی مردم مفید باشد.

مدیرعامل شرکت تعاونی خط کناره در ادامه تصریح کرد: سال‌هاست که نگرانی رانندگان ما با توجه به مشکلات معیشتی که دارند این است که ایستگاه از جانبازان به سمت حاجی بیشه انتقال پیدا کند. این موضوع از مدت‌ها پیش مطرح بود و با توجه به حضور رانندگان شخصی در جانبازان این نگرانی برای رانندگان وجود داشت که استقبال مردم نسبت به تعاونی کاهش پیدا کند. اما با توجه به همدلی و همکاری آقای ثابت‌قدم در حال حاضر این نگرانی برطرف شد. به نظر می‌رسد شهردار سعی کرده در اکثر قشرها به مشکلات آنها رسیدگی کند که در خصوص مشکلات رانندگان این اتفاق برای ما افتاد.

عظیم کریم‌زاده در پایان با اشاره به اینکه آقای ثابت‌قدم جوان است و انگیزه و انرژی لازم را برای توسعه شهر دارد، گفت: تا کنون عملکرد شهردار قابل قبول بوده و انتظار می‌رود با تعامل و همفکری اعضای شورا با مدیریت شهری و همچنین مشارکت شهروندان هدفی جز آبادانی و از میان‌برداشتن موانع توسعه شهر در میان نباشد.