عمان میزبان بازی‌های نمایندگان ایران و عربستان

رشت رویایی- مدیر رسانه‌ای فدراسیون فوتبال عربستان مدعی شد که کنفدراسیون فوتبال آسیا کشور عمان را به عنوان میزبان بازی‌های نمایندگان ایران با عربستان در لیگ قهرمانان آسیا انتخاب کرد.

به گزارش روزنامه دار الحیاه، هرچند فدراسیون فوتبال ایران هنوز نظر خود را به صورت رسمی درباره بازی کردن در کشور ثالث اعلام نکرده است اما فدراسیون فوتبال عربستان اعلام کرد که کنفدراسیون فوتبال آسیا عمان را به عنوان میزبان نهایی بازی‌های نمایندگان ایران برابر عربستان در لیگ قهرمانان آسیا انتخاب کرده است.

طلال آل الشیخ رئیس کمیته رسانه‌ای فدراسیون فوتبال عربستان گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا کشور عمان را به عنوان میزبان بازی‌های نمایندگان ایران برابر عربستان در لیگ قهرمانان آسیا معرفی کرده است. AFC منتظر پاسخ فدراسیون فوتبال عمان است و قرار شده است که عمانی‌ها جواب نهایی خود را روز چهارشنبه اعلام کنند.

فدراسیون فوتبال عربستان پیش از این دو کشور امارات و قطر را به عنوان میزبان بازی‌های خود برابر نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا معرفی کرد این در حالی است که فدراسیون فوتبال ایران هنوز واکنشی در این زمینه نداشته است.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz