رشت رویایی- سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: موقعیت های زیادی را برابر گسترش فولاد تبریز از دست دادیم و باید بیشتر تمرین کنیم.

به گزارش ایرنا، علی کریمی در پایان دیدار تیم های سپیدرود و گسترش فولاد تبریز در مصاحبه خبری پس از بازی گفت: امروز روی بی ‌رحم فوتبال شامل سپیدرود رشت شد و در روزی که می توانستیم حداقل به تساوی برسیم، متحمل شکست شدیم.

او گفت: تیم ما موقعیت‌های خوب و زیادی به خصوص در نیمه دوم داشت که می‌توانستیم به گل برسیم، اما با بدشانسی، تمامی موقعیت های ما در نیمه دوم از دست رفت.

کریمی ادامه داد: گل هایی را هم که دریافت کردیم، روی اشتباهات فردی بود که این اشتباهات جزئی از فوتبال است اما باید بیشتر تمرین کنیم تا اشتباهات فردی ما به حداقل برسد.

او ادامه داد: گرچه در این بازی خانگی مغلوب شدیم اما از بازیکنانم راضی هستم چون آنان تمام زحمات خود را کشیدند و چنین انتظاری نداشتم، چون بازیکنانی که به زمین رفتند تمام توان خود را گذاشتند.

سرمربی سپیدرود رشت اضافه کرد: با توجه به این بازی‌، نیازمند بازیکنان جدید هستیم و امیدواریم بتوانیم بازیکنانی را که به ما کمک کنند، جذب کنیم.

علی کریمی در مورد تشویق هواداران سپیدرود نیز گفت: یکی از دلایلی که باعث شد من به سپیدرود بیایم و مسئولیت این تیم را قبول کنم، همین هواداران بودند که بسیار پرشور و فهیم هستند.