علی نظر محمدی

رشت رویایی- سرمربی سپیدرود رشت با اشاره به اینکه سپیدرود نیاز به تغییر و تحولات اساسی ندارد گفت: بازیکن بی‌انضباط را در نیم‌فصل کنار می‌گذاریم.

به گزارش فارس، علی نظرمحمدی در نشست خبری پیش از بازی با ذوب‌آهن اصفهان گفت: به مردم زلزله‌زده کرمانشاه تسلیت عرض می‌کنم بابت مصیبتی که به عزیزانشان وارد شد و باشگاه سپیدرود هواداران سپیدرود بازیکنان و کادر فنی اجرایی سپیدرود خودش را همدرد مردم زلزله‌زده کرمانشاه می‌داند.

سرمربی سپیدرود رشت گفت: فوتبال بازی اشتباهات است هیچ کادر فنی نمی‌تواند جلوی اشتباهات فردی یک بازیکن را از قبل پیش‌بینی کند، هیچ بازیکنی هم نمی‌خواهد اشتباه فردی داشته باشد و همه بازیکنان دوست دارند بهترین کیفیت را داشته باشند.

او بابیان اینکه حسین کعبی آسیب‌دیدگی‌اش رفع شد و به‌عنوان کاپیتان فردا بازی خواهد کرد گفت: سپیدرود نیاز به تغییر و تحولات اساسی ندارد بلکه نیاز به ترمیم دارد. دو جای خالی دارد که در نیم‌فصل پر می‌کنیم و ممکن است با توجه به مسائل انضباطی برخی بازیکنان به سه جای خالی هم اضافه شود و نقاط ضعفمان را با این جذبی‌ها پوشش خواهیم داد.

نظرمحمدی با اشاره به اینکه در همه ۱۱ بازی گذشته سپیدرود،شاکله اصلی بازی توسط بازیکنان بومی تشکیل شده بود اضافه کرد: در هر بازی دست‌کم هفت بازیکن بومی داشتیم. سعی کردیم در سه فصل گذشته از تمام ظرفیت‌های بومی استان استفاده کنیم و اگر بازیکنان بومی در سایر تیم‌ها به‌ویژه دسته اول باشد از آن‌ها استفاده خواهیم کرد و در غیر این صورت غیربومی جذب می‌کنیم.

همچنین مسئول رسانه‌ای سپیدرود گفت: باشگاه سپیدرو اولین تیمی بود که پیشنهاد داد عواید حاصل از بلیط فروشی هفته دوازدهم به زلزله‌زدگان اختصاص یابد.

رادنی دیدار گفت: این تنها منبع درآمد سپیدرود است که بیش از ده هزار هوادار می‌آید و تنها کاری است که سپیدرود می‌توانست انجام دهد

او ادامه داد: از ساعت ۱۲ اتوبوس‌های شهرداری به‌صورت رایگان در تعدادی بیشتر از بازی قبل به هواداران سرویس خواهند داد و به ورزشگاه خواهند برد.

دیدار تیم‌های سپیدرود رشت و ذوب‌آهن اصفهان فردا دوشنبه ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار می‌شود.