رشت رویایی- این سه امتیاز عیدی بازیکنان به هواداران خون گرم سپیدرود بود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، علیرضا امامی فر در مصاحبه بعد از بازی هفته بیست و ششم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور مقابل پارس جنوبی جم در ورزشگاه خانگی خود، سردار جنگل رشت، گفت: سپیدرود با این برد خانگی و کسب سه امتیاز ، برای ماندگاری در لیگ برتر گام بلندی برداشت.

او در ادامه با اشاره به حضور پرشور و همیشگی هواداران حتی در تعطیلات نوروز، گفت : نیمه دوم بازی با تغییر تاکتیک، دوندگی بیشتر و حمایت خوب تماشاگران بازیکنان سپیدرود توپ و میدان را از خود کردند و با گرفتن نتیجه به طرفداران عیدی دادند.

در نیمه اول شرایط خوبی نداشتیم و میانه میدان از آنِ تیم پارس بود. همین باعث شد حریف برای ما مشکل‌ساز شود و چند موقعیت خوب به دست بیاورد. در نیمه دوم اما با تغییراتی که ایجاد کردیم توانستیم بازی را در اختیار بگیریم. با اینکه پارس فقط روی ضد حملات کار می‌کرد ما تلاش کردیم کنترل بازی را در اختیار بگیریم و از کناره‌ها استفاده کنیم. با دوندگی بیش از حد بازیکنان نتیجه را از آن خود کردیم و گام بلندی برای بقا در لیگ برتر برداشتیم.

مربی سپیدرود در پاسخ به این پرسش که چرا این تیم دو نیمه متفاوت در این مسابقه به نمایش گذاشت، گفت: با تغییراتی که به وجود می‌آید همه تیم‌ها دچار افت می‌شوند اما ما تعطیلات خود را کم کردیم و اعضای تیم تنها ۲ روز تعطیل بودند. تمرینات جدی خود را دنبال کرده بودیم و از دانش دکتر نوشادی (بدنساز تیم سپیدرود) و تفکرات علی کریمی استفاده کردیم. در نیمه دوم چند کار انجام دادیم؛ یکی اینکه چند بازیکن به تیم اضافه کردیم تا میانه میدان را از آنِ خود کنیم و یکی اینکه با استفاده از بازی مستقیم توپ را به زمین حریف بردیم تا موج دوم حمله را آغاز کنیم. با توجه به حساسیت موقعیت ما طبیعی است که نتوانیم همانند دیدار مقابل سایپا بازی خوبی ارائه کنیم. مهم ۳ امتیاز بود که گرفتیم.

امامی‌فر در مورد داوری این مسابقه گفت: فکر می‌کنم داوری فوق‌العاده بوده، ما انسان هستیم و در جریان بازی ممکن است کنترل احساسات خود را از دست بدهیم، داور خوب عمل کرد و دوندگی مناسبی داشت. من دوباره درخواست روز گذشته خود را تکرار می‌کنم. برای یک شهر و یک استان مهم است که سپیدرود در لیگ‌برتر بماند. حداقل درخواست من از فدراسیون فوتبال و کمیته داوران این است که از داوران با تجربه در دیدارهای ما استفاده کند، مانند همین مسابقه تا حقی از تیمی ضایع نشود.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم نیز در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی، با اشاره به اینکه بازی سخت و فیزیکی بود، گفت : نیمه نخست بازیکنان تیم ما سرتر بودند و برای گلزنی موقعیت‌های مناسبی هم ایجاد کردند اما با بدشانسی مواجه شده و ضرباتشان به گل تبدیل نشد.

مهدی تارتار که زمانی در رشت سرمربی گری تیم داماش را در اختیار داشت، در ادامه با ابراز خوشحالی از شادی مردم این شهر و هواداران تیم سپیدرود ، افزود: از خوشحالی مردم رشت خوشحالم اما از اینکه هواداران پارس جنوبی با این باخت ناراحت شدند من هم ناراحتم!

او همچنین به جو سنگینی که هواداران سپیدرود در ورزشگاه سردار جنگل ایجاد کرده بودند اشاره کرد و گفت: سپیدرودی‌ها با حمایت خوب یار دوازدهم خود و با روحیه مضاعف نسبت به نیمه نخست توانستند به گل برسند و سه امتیاز را از آن خود کنند.

از هفته بیست و ششم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور، سپیدرود عصر امروز برابر پارس جنوبی جم با نتیجه یک بر صفر پیروز شد و با ۲۶ امتیاز در رده سیزدهم جدول رده بندی قرار گرفت.

دسته‌ها: رشت رویایی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.