[su_frame align=”left”]تماشاگران سپیدرود[/su_frame]

رشت رویایی- پس از غیبت سه ساله رشتی‌ها از لیگ برتر، تیم سپیدرود پنجشنبه شب آسمان رشت را لیگ برتری می‌کند.

به گزارش تسنیم، در هفته دوم از سری مسابقات لیگ برتر باشگاه‌های کشور، سپیدرود رشت باید در استادیوم عضدی به مصاف سیاه جامگان مشهد برود و از حالا می‌توان یک استادیوم لبریز از هوادار در شهر فوتبالی رشت را پیش بینی‌ کرد.

رشتی‌ها در حالی باید نخستین دیدار خانگی خود در فصل ۹۶-۹۷ لیگ برتر را میزبانی کنند که از آخرین میزبانی استادیوم عضدی در یک مسابقه لیگ برتری ۱۲۰۸ روز می‌گذرد، آن هم در روزی که داماش در هفته آخر فصل ۹۲-۹۳ میزبان مس کرمان بود و با تساوی برابر این تیم با لیگ برتر وداع گفت.

پیش از این دوری سه ساله فوتبال رشت از لیگ برتر، هیچ‌گاه این خلاء نبودن تیم‌های رشتی در لیگ برتر به بیش از دو سال نرسیده بود و امسال سپیدرود با صعود به لیگ برتر، انتظار رشتی‌ها را به پایان رساند.

در روزگاری که استقبال چندانی از اکثر تیم‌های لیگ برتری در ورزشگاه‌ها نمی‌شود، اکنون لیگ برتر مشتاقانه شاهد حضور تیمی پرطرفدار دیگری از شهر باران‌های نقره‌ای در فصل پیش روست تا باز هم یک تیم رشتی بتواند میانگین استقبال تماشاگر در مسابقات لیگ برتر را افزایش دهد.

از قضا سرمربی آینده‌دار امروز سپیدرود در حالی هدایت ارتش سرخ گیلان در بازی پنجشنبه را بر عهده خواهد داشت که ۱۲۰۸ روز پیش در همین استادیوم و در تجربه‌های نخستین روزهای سرمربی‌گری‌اش در داماش لیگ برتری کسب تجربه می‌کرد و چرخِ روزگار دوباره رشت و نظرمحمدی را با هم به لیگ برتر برگرداند.

علی نظرمحمدی هم به همراه همشهریانش برای دیدار پنجشنبه در جهنم سبز عضدی لحظه‌شماری می‌کند؛ زیرا سکان‌دار پرشور و حرارت سپیدرودی‌ها بی‌تاب کسب نخستین پیروزی لیگ برتری‌اش در قامت سرمربی است و چه جایی بهتر و جذاب‌تر از ورزشگاه خاطره انگیز رشتی‌ها برای این شادمانی می‌توان جستجو کرد.