«عشق من؛ حامد بهداد» در رشت

رشت رویایی- نمایش «عشق من؛ حامد بهداد» نوشته افشین هاشمی به کارگردانی سید سعید نعمتی از ۳۰ مرداد در رشت به روی صحنه می‌رود.

به گزارش رشت رویایی، نمایش «عشق من؛ حامد بهداد» کاری از گروه نمایشی پژواک به کارگردانی سید سعید نعمتی از تاریخ ۳۰ مرداد الی ۳ شهریور در مجتمع خاتم‌الانبیاء اجرا خواهد شد.

در این نمایش که تهیه‌کنندگی آن را امیرحسین هدایتی بر عهده دارد بازیگرانی همچون معین زرتاج، سید سعید نعمتی و رامین افتاده به ایفای نقش می‌پردازند. همچنین مرتضی شهبازفر با بداهه‌نوازی پیانو این گروه را همراهی می‌کند.

«عشق من؛ حامد بهداد» درباره‌ی دو نفر است که در کافه تریای تئاتر شهر نشسته‌اند، یکی از آن‌ها عاشق حامد بهداد است و دوست دارد مثل او بشود. دیگری راه‌هایی برای حامد بهداد شدن به او پیشنهاد می‌دهد.

این نمایش پیش از این به کارگردانی افشین هاشمی در کافه تریا تئاتر شهر اجرا شده بود و در خلاصه داستان آن آمده بود: «آگه یکی که عاشق حامد بهداده راهشو بکشه به یاد کافه‌تریای تئاتر شهر چی می‌شه؟ حتماً یک گوش مفت گیر میاره واسه حرف زدن و از حامد گفتن. حالا اونی که این حرفارو می‌شنوه چیکار می‌کنه؟». نمایش «عشق من؛ حامد بهداد»

گفتنی است، نمایش «عشق من؛ حامد بهداد» از تاریخ ۳۰ مرداد تا ۳ شهریور ساعت ۷ عصر در مجتمع خاتم‌الانبیاء به روی صحنه خواهد رفت.

نمایش «عشق من؛ حامد بهداد»

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz