سعید عزت‌اللهی

درخشش بازیکن گیلانی در دیدار ایران و عمان؛
عزت‌اللهی روی هر دو گل ایران تأثیر داشت

رشت رویایی- سعید عزت‌اللهی بازیکن جوان و خوش آتیه گیلانی که در ترکیب اصلی کیروش در بازی امروز تیم ملی ایران با عمان در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به میدان رفت، نمایش موفقیت آمیزی داشت.

در نیمه اول این دیدار که با نتیجه ۲ بر صفر به سود تیم ملی کشورمان به اتمام رسید، عزت‌اللهی روی هر ۲ گل تیم ایران که توسط سردار آزمون به ثمر رسید،تأثیر مستقیم داشت.

گل اول این دیدار در دقیقه ۱۵ در پی ارسال کرنر از جناح چپ توسط علیرضا جهانبخش با ضربه سر سردار آزمون به شکل مشکوکی از خط دروازه عبور کرد اما پیگیری عزت الهی و ضربه او باعث شد، توپ به تور دروازه عمان بچسبد تا هیچ شک و شبهه‌ای در خصوص این گل وجود نداشته باشد.

اما نبض بازی پس از این گل نیز در دست تیم ایران بود و یک‌بار دیگر در پی کرنری که این بار از سمت راست توسط اشکان دژاگه ارسال شد، با دخالت و ضربه سر عزت‌اللهی، موقعیت مناسبی برای آزمون فراهم شد و این بازیکن سر زن گل دوم ایران را به ثمر رساند.

همچنین عملکرد عزت‌اللهی بازیکن تیم روستوف روسیه در پست هافبک دفاعی همچون بازی‌های قبلی مثبت بود تا یک بار دیگر امیدهای کیروش برای جایگزین مناسب نکونام افزایش یابد.

لازم به ذکر است آخرین بازی تیم‌های فوتبال ایران و عمان از گروه چهارم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی برگزار شده است. و تیم فوتبال ملی ایران با ترکیب علیرضا بیرانوند، احسان حاج صفی، جلال حسینی، امید ابراهیمی، وحید امیری، پژمان منتظری، علیرضا جهانبخش، سعید عزت‌اللهی، سردار آزمون، اشکان دژاگه و رامین رضاییان به سرمربیگری کارلوس کی‌روش به میدان رفته است.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz