رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان:
عدالت محوری و داشتن برنامه مشخص بستر مناسبی برای بهبود خدمات سلامت است

شاهرخ یوسف‌زاده چابک

رشت رویایی- رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در لاهیجان گفت: بهبود فرایندهای موجود، استفاده بهینه از امکانات، عدالت محوری و داشتن یک برنامه مشخص،می‌تواند بستر مناسبی برای بهبود خدمات سلامت، در این شهرستان باشد.

به گزارش ایسنا، دکتر شاهرخ یوسف زاده چابک در بازدید از بیمارستان‌های سیدالشهدا و بیمارستان در حال ساخت لاهیجان عنوان کرد: بازدیدهای میدانی یکی از برنامه‌های پیش‌بینی‌شده برای ارزیابی نحوه تحقق راهبردهای استراتژیک دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سطح مراکز تابعه است.

او با اشاره به ظرفیت‌های موجود در شهرستان لاهیجان، گفت: امروز شهرستان لاهیجان دارای پتانسیل‌های لازم برای ارتقا و توسعه خدمات سلامت است. در این راستا، بهبود فرایندهای موجود، استفاده بهینه از امکانات، عدالت محوری و داشتن یک برنامه مشخص،می‌تواند بستر مناسبی برای بهبود خدمات سلامت، در این شهرستان باشد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان تجمیع همه امکانات تشخیصی درمانی را در قالب بیمارستان در حال ساخت ” دکتر پیروز ” مدنظر قرار داد و گفت: در این خصوص، توسعه فضای فیزیکی این بیمارستان در دستور کار مسئولین این شهرستان قرار گرفت.

دکتر یوسف زاده بیان کرد: در حال حاضر، حضور کادر درمانی مجرب و همراهی مسئولین شهرستان، پتانسیل مناسبی برای ارتقای سلامت مردم در لاهیجان محسوب می‌شود، پتانسیلی که اگر محقق شود می‌تواند رضایتمندی مردم منطقه و کارکنان دانشگاه را به دنبال داشته باشد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz