رشت رویایی- در سال ۱۹۵۴، نیویورک آمریکا، شاهد تولد یک افسانه بود. خودرویی که تمامی جوانب آن برای سرعت ساخته شده بود.

مرسدس بنز ۳۰۰SL که در زمان خود پرسرعت‌ترین خودروی در حال تولید دنیا بود و برخی آن را اولین سوپرماشین تاریخ صنعت خودروسازی می‌دانند.

این خودرو همچنین نام اولین موتور با انژکتور مستقیم یا Direct Injection را یدک می‌کشد. این خودرو که تعداد ۱۴۰۰ دستگاه از آن با درب‌های گالوینگ تولید شد، باعث به چالش کشیدن بسیاری از هنرمندان افراطی در پافشاری بر جمله معروف صنعت نمی‌تواند بخشی از هنر باشد شد. خودرویی زیبا و چشم نواز، با قابلیت‌های فنی بسیار بالا، که حتی پس از گذشت نزدیک به ۶۰ سال از ساخت آن، سریع و قدرتمند تلقی می‌گردد.

از این خودروی افسانه‌ای تنها یک دستگاه در ایران وجود دارد که صاحب او می‌گوید پیشنهادی ۱/۵ میلیون دلاری برای خرید این خودرو از خارج از کشور داشته که حاضر به فروش آن نشده است.

[su_frame align=”center”]عتیقه 5 میلیاردی مرسدس بنز در ایران[/su_frame]

[su_frame align=”center”]عتیقه 5 میلیاردی مرسدس بنز در ایران[/su_frame] [su_frame align=”center”]عتیقه 5 میلیاردی مرسدس بنز در ایران[/su_frame] [su_frame align=”center”]عتیقه 5 میلیاردی مرسدس بنز در ایران[/su_frame] [su_frame align=”center”]عتیقه 5 میلیاردی مرسدس بنز در ایران[/su_frame] [su_frame align=”center”]عتیقه 5 میلیاردی مرسدس بنز در ایران[/su_frame] [su_frame align=”center”]عتیقه 5 میلیاردی مرسدس بنز در ایران[/su_frame] [su_frame align=”center”]عتیقه 5 میلیاردی مرسدس بنز در ایران[/su_frame] [su_frame align=”center”]عتیقه 5 میلیاردی مرسدس بنز در ایران[/su_frame] [su_frame align=”center”]عتیقه 5 میلیاردی مرسدس بنز در ایران[/su_frame]