عاملان تهدید به انتشار فیلم خصوصی در رشت دستگیر شدند

دستگیری

رشت رویایی- رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان گیلان از شناسایی و دستگیری عاملان تهدید به انتشار فیلم خصوصی و ارسال مطالب موهن در تلگرام خبرداد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ ایرج محمدخانی، رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: در پی ارجاع چند فقره پرونده از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت به دادخواهی دو خانم ۲۸ و ۱۹ساله گیلانی مبنی بر تهدید به انتشار فیلم خصوصی و ارسال مطالب موهن به آنان در تلگرام، موضوع به صورت ویژه در دستورکار پلیس فتا قرار گرفت.

او افزود: با پی جویی‌های فنی و پلیسی، عاملان تهدید به انتشار فیلم خصوصی و ارسال مطالب موهن در تلگرام علیه شکات و شناسایی با هماهنگی مقام قضایی در رشت دستگیر شدند.

سرهنگ محمدخانی گفت: با توجه به ادله دیجیتال کشف شده، متهمان ۴۱ و ۲۵ ساله اهل و ساکن رشت به بزه انتسابی خود و اینکه با تهدید به انتشار فیلم خصوصی و ارسال مطالب موهن علیه شکات در تلگرام قصد اخاذی داشتند اعتراف کردند که جهت سیر مراحل قانونی تحویل دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت شدند.

رئیس پلیس فتا استان گیلان در پایان از شهروندان خواست، در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی یا پیام رسان‌های موبایلی مراتب را از طریق نشانی پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.ir یا ایمیل این پلیس به آدرس Gfata@police.ir گزارش نمایند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz