شهردار رشت رییس هیئت عامل بانک شهر در گیلان شد

رشت رویایی- شهردار رشت طی حکمی از سوی مدیر عامل بانک شهر در کشور به عنوان‌ رییس هیئت عامل این بانک در گیلان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری رشت، صبح سه شنبه مدیر عامل بانک شهر در کشور، طی نشستی کوتاه و ابلاغ حکمی، شهردار رشت را به عنوان‌ رییس هیئت عامل این بانک در گیلان منصوب کرد.

دکتر حسین محمد پور زرندی، تجربیات فراوان شهردار رشت و پتانسیل های موجود در این شهر را از دلایل انتخاب وی برشمرد و گفت: تحقق اهداف بانک از شهردار در پست جدید انتظار می‌رود.

او شناسایی پتانسیل اقتصادی منطقه و برنامه ریزی در جهت جذب منابع با هماهنگی مسئولان ، ارائه طرح ها و پیشنهادات جهت دستیابی به مزیت‌های رقابتی متناسب با شرایط استان، ارائه رهنمودهای مدیریتی و سازنده به منظور تقویت و اثر بخشی شعب بانک در استان را از جمله اهداف خواسته شده از مسعود نصرتی به عنوان شهردار رشت اعلام کرد و گفت: رعایت کامل قانون عملیات بانکداری بدون ربا و آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های بانک مرکزی جی.ای. او بانک شهر، ارتقای موقعیت شعب این بانک در سایه اعمال ابتکار، خلاقیت و نو آوری و انجام اقدامات لازم به منظور ایجاد درآمد و خدمت رسانی بهتر شعب بانک شهر با رعایت کامل مقررات و حفظ منافع سازمانی از دیگر موارد همکاری شهردار رشت با بانک شهر است.

مدیر عامل بانک شهر کشور همچنین تصریح کرد: پیگیری انتقال حساب های شهرداری‌ها و سازمان‌های تابعه و سایر مشاغل به بانک شهر از دیگر اهداف ابلاغ حکم به شهردار رشت است.

حسین محمد پور زرندی همچنین گفت: بانک شهر ۵ تا ۶ درصد پایین تر از قیمت کارپردازی و به نرخ روز بورس، برای تولید آسفالت به شهرداری رشت قیر ارائه می‌کند.

به گفته این مسئول، هزینه انبارداری و هزینه‌های جانبی، آزاد کردن حواله به میزان مصرف، خرید به قیمت بورس و پرداخت مبلغ قیر خریداری شده در بازه تنفس ۶ ماهه از مزایای خرید این‌محصول از بانک شهر است.

پورزرندی با بیان اینکه بسیاری از پرسنل شهرداری در استان هایی همچون تهران از محل خرید سهام ، از طریق کسر از حقوق ، به اندازه نیم درصد از محل سهام، از سهامداران بانک شهر هستند افزود: بهتر است این مهم در میان کارمندان زحمتکش شهرداری رشت نیز اتفاق بیفتد.

پور زرندی ادامه داد: بانک شهر آمادگی دارد سیستم درگاه دریافت و پرداخت پرسنلی که با این بانک همکاری کنند را الکترونیکی کرده و بلیط الکترونیکی حمل و نقل نیز در اختیار آنان قرار دهد .

او گفت: داشبورد مدیریتی نیز برای این افراد تعریف می شود تا از این طریق و به صورت آنلاین بتوانند از میزان درآمد های خود در مواردی همچون نوسازی و عوارض سلوک آگاهی یابند.

مدیر عامل بانک شهر کشور افزود: شهر الکترونیک اتفاق نمی افتد مگر با واسطه گری یک بانک تخصصی.

شهردار رشت نیز در این‌نشست پیشنهاد کرد: گیشه هایی از بانک شهر در هر ۵ منطقه این شهر اختصاص داده شود.

در پایان این ‌نشست توسط مدیر عامل بانک شهر کشور، حکم ریاست هیئت عامل بانک شهر استان به مسعود نصرتی اهدا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *