ضبط دزدهای رشت دستگیر شدند

رشت رویایی- رئیس پلیس آگاهی گیلان از دستگیری سارقان سابقه‌دار قطعات و لوازم داخل خودرو در رشت خبر داد.

فرهاد فلاح‌کریمی با اشاره به افزایش سرقت قطعات و لوازم داخل خودرو در این شهرستان اظهار کرد: مأموران واحد تجسس کلانتری ۲۲ رشت با افزایش سرقت قطعات داخل خودرو موفق به شناسایی و دستگیری دو نفر از سارقان سابقه‌دار شدند.

وی با اشاره به اینکه سارقان با دستور مرجع برای رسیدگی تخصصی به پلیس آگاهی استان تحویل داده شدند، گفت: با توجه به مستندات و مدارک موجود و تحقیقات جامع پلیسی سارقان به ارتکاب سرقت در رشت و رضوانشهر اعتراف کردند.

رئیس پلیس آگاهی گیلان با تصریح بر اینکه سارقان به پنج فقره سرقت اعتراف کردند، یادآور شد: تمام صحنه‌های سرقت بازسازی شده است.

وی از شناسایی و شکایت شاکیان علیه متهمان مذکور خبر داد و افزود: سه خریدار اموال مسروقه نیز شناسایی و دستگیر شدند که مقداری اموال مسروقه از جمله لاستیک و پخش خودرو از آنها کشف و ضبط شده است.

فلاح‌کریمی متهمان را دارای اعتیاد به مواد مخدر دانست و خاطرنشان کرد: سارقان وجوه حاصل از فروش اموال مسروقه را صرف استعمال مواد مخدر و هزینه‌های روزمره خود می‌کردند.

وی تجهیز وسایل نقلیه خودرو به دزدگیر و دیگر تجهیزات امنیتی را مورد تأکید شهروندان قرار داد و یادآور شد: شهروندان از پارک کردن خودروهای شخصی در مکان‌های خلوت و قرار دادن مدارک در داخل خودرو خودداری کنند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz