صعود استقلال در جام حذفی با شکست ملوان نوین

رشت رویایی- تیم استقلال تهران با برد راحت مقابل ملوان نوین به مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی راه یافت.

به گزارش رشت رویایی، پس از پیروزی تیم قشقایی مقابل تیم پرسپولیس که شگفتی‌ساز بزرگ مرحله یک سی و دوم بود، همگان منتظر بودند تا ملوان نوین نیز شگفتی دیگری در جام حذفی رقم بزند اما علیرضا منصوریان با استفاده از تمامی نفرات اصلی خود توانست با دو گل نماینده گیلان را حذف کند و گام اول جام حذفی را محکم بردارد.

صعود استقلال در جام حذفی با شکست ملوان نوین

این بازی ساعت ۱۶:۱۰ دقیقه در استادیوم انزلی برگزار شد. در حالیکه استقبال خوبی از این مسابقه نشده بود، تیم مهمان توانست در ابتدای بازی با پاس کاوه رضایی و ضربه علی قربانی از حریف خود در دقیقه ۸ پیش بیافتد.

گل دوم استقلال نیز در دقیقه ۲۷ با اشتباه بازیکنان ملوان نوین در جایگیری و ضربه زیبای بختیار رحمانی به ثمر رسید.

استقلال در نیمه اول بازی کاملاً برتری را به نمایش گذاشت و حتی یک موقعیت به حریف گمنام خود نداد.استقلالی‌ها در این نیمه کاملاً برتر بودند و می‌توانستند چند گل دیگر را هم به حریف آماتور خود بزنند ولی این موقعیت‌ها با بی دقتی از دست رفت.

استقلال در این مسابقه با ترکیب مهدی رحمتی، رابسون جانواریو، مجید حسینی، میثم مجیدی (دقیقه ۷۱) کارت زرد، هرائر مگویان، فرشید باقری، خسرو حیدری (۷۸- میعاد یزدانی)، بختیار رحمانی (۶۸- فرشید اسماعیلی)، مجتبی حق دوست، کاوه رضایی و علی قربانی (دقیقه ۴۰- آرش افشین) به میدان رفت.

مسعود باقری سرمربی ملوان نوین نیز، از بازیکنانی همچون رضا غلامپور، علیرضا رهنورد، ابراهیم حسین زاده، یوسف باقری، امین معاف (۶۶ – سجاد راهپیما)، آرمان عباسی، علی دارپرنیان، علیرضا مصطفایی، آرمان شکوری، هومن حسین زاده (۴۶- نادری)، محمد غلامین (۷۵- پیام پاکدل) استفاده کرد.

گفتنی است، بازی ملوان نوین و استقلال نیز خالی از حاشیه نبود و در پایان بازی بازیکنان دو تیم به خاطر تکل سنگین هرائر مگویان با هم درگیر شدند و به همین دلیل هواداران ملوان به سمت بازیکنان استقلال بطری‌های آب پرتاپ کردند. از دیگر نکات عجیب این مسابقه حضور افراد متفرقه در زمین مسابقه بود که مسئولین برگزاری هیچ توجهی به این مسئله نداشتند. همچنین محمد مایلی کهن سرمربی ملوان از تماشاگران ویژه این مسابقه بود.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz