ملوان ۳-۱ استقلال اهواز
صدر جدول در قرق گیلانی‌ها

تیم فوتبال ملوان

رشت رویایی- تیم ملوان بندرانزلی در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ آزادگان مهمان استقلال اهواز بود که با سه گل به پیروزی رسید.

به گزارش رشت رویایی، بازی‌های عقب‌مانده هفته دوازدهم لیگ آزادگان عصر امروز دنبال شد که در تک بازی امروز تیم ملوان بندرانزلی در ورزشگاه تختی اهواز توانست با نتیجه قاطع سه بر یک مقابل استقلال اهواز به پیروزی برسد.

تیم ملوان که در ۴ دیدار اخیر خارج از خانه خود تنها دو امتیاز کسب کرده بود، این‌بار با یک بازی حساب شده موفق شد ۳ امتیاز بازی را کسب کنند.

محمد مایلی‌کهن در این دیدار تیم خود را با ترکیب ایمان صادقی، عزیز معبودی، مهدی رستمی، حامد نورمحمدی، فرزاد جعفری، شهاب کرمی، محمد آبشک، حسین شنانی، یاسر وکیلی، پوریا غلامی و شاهین ثاقبی به میدان فرستاد. بزرگ‌ترین غایب این دیدار سعید یوسف زاده بود که به دلیل محرومیت این دیدار را از دست داد.

شاگردان مایلی‌کهن که در این دیدار بازی تهاجمی را به نمایش گذاشتند، توانستند در دقیقه ۳۷ توسط شهاب کرمی به اولین گل خود دست‌یابند. گل دوم ملوان تنها یک دقیقه بعد توسط پوریا غلامی به ثمر رسید تا ملوانان نیمه نخست را با دو گل به رختکن برود. بازی در نیمه دوم نیز با میدان‌داری ملوان ادامه پیدا کرد تا در دقیقه ۸۳ محمد بختیاری گل سوم ملوان را به ثمر برساند. در حالی‌که بازی در دقایق اضافه دنبال می‌شد، محمد جواد کردونی در دقیقه ۹۲ تک گل استقلال اهواز را به ثمر رساند تا در نهایت این دیدار با نتیجه ۳ بر ۱ به سود ملوان به پایان برسد.

ملوان با این برد ۲۴ امتیازی شد تا با اختلاف یک امتیازی نسبت به سپیدرود و با احتساب یک بازی بیشتر نسبت به خونه‌به‌خونه در رده دوم جدول قرار بگیرد. تیم خونه‌به‌خونه در هفته دوازدهم میزبان اکسین البرز تیم رده پنجم جدول است که در صورت برد جای سپیدرود را در صدر جدول می‌گیرد اما هرنتیجه‌ای جز برد خونه‌به‌خونه، تغییری در صدر جدول لیگ یک حاصل نخواهد کرد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz