[su_frame align=”left”]هواداران تیم فوتبال ملوان[/su_frame]

رشت رویایی- در سیزدهمین هفته رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال ایران جام آزادگان، تیم ملوان بندرانزلی میزبان خیبر خرم آباد بود که با گل دقایق پایانی توانست با پیروزی زمین مسابقه را ترک کند.

یه گزارش رشت رویایی، دیدار تیم‌های ملوان بندرانزلی و خیبر خرم آباد از بازی‌های هفته سیزدهم لیگ دسته اول امروز و از ساعت: ۱۴:۳۰ در ورزشگاه تختی انزلی آغاز شد و در نهایت این شاگردان مایلی کهن بودند که توانستند به برتری برسند.

محمد مایلی‌کهن تیم خود را با ترکیب ایمان صادقی، عزیز معبودی، احمد آهی، مهدی رستمی، مهیار زحمتکش، شهاب کرمی، محمد آبشک، یاسر وکیلی، سعید یوسف زاده، پوریا غلامی، شاهین ثاقبی به میدان فرستاد.

تیم خیبر با وجود جو سنگین در ورزشگاه انزلی توانست در دقیقه ۱۲ بازی توسط محمد بیرانوند به اولین گل دیدار دست پیدا کند. اما در دقایق پایانی نیمه نخست شهاب کرمی بازی را به تساوی کشاند و در دقیقه ۳۹ توانست گل نخست ملوان را به ثمر برساند.

ملوان که برای رسیدن به صدر جدول نیاز به سه امتیاز این دیدار داشت بازی را در نیمه دوم هجومی آغاز کرد و حملات زیادی را روی دروازه حریف تدارک دید اما نتوانستند به نتیجه برسد. اما در اولین دقیقه وقت‌های اضافه شاهین ثاقبی توانست گل دوم تیمش را وارد دروازه مهمانان خرم آبادی کنند تا شاگردان مایلی کهن با این گل دقایق پایانی به صدر جدول برسند.

ملوان که در بازی‌های خانگی خود در این فصل توانسته نتایج درخشانی را کسب کند، با یک پیروزی دیگر ۲۷ امتیازی شوند و با یک بازی بیشتر به صدر جدول حضور رسید.

گفتنی است، سپیدرود رشت و اکسین البرز نیز با ۲۵ و ۲۳ امتیاز در رده‌های دوم و سوم لیگ دسته اول قرار دارند.