رشت رویایی-  در بیست و نهمین جلسه کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی درباره عزل و نصب‌های اخیر مدیران شهرداری به شهردار رشت تذکر جدی داده شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورا با انتقاد از عزل و نصب های اخیر مدیران شهرداری رشت تصریح کرد: شهردار رشت به برخی از مفاد اساسنامه سازمانی در صدور حکم های اخیر مدیریتی توجه نکرده است.

او با بیان اینکه شهردار رشت در روزهای پایانی سال نباید اقدام به عزل و نصب کند گفت: عزل و نصب های اخیر شتابزاده انجام و موجب تشنج در فضای شهرداری رشت شده است.

شیرزاد به لایحه افزایش قیمت وسایل بازی و تفریح در شهر شادی رشت به مناسبت فرا رسیدن سال نو اشاره کرد و گفت: بر اساس این لایحه برخی از وسایل تفریحی در سال ۹۷ به طور میانگین ۱۲ درصد افزایش پیدا می‌کند.

مدیر درآمد شهرداری رشت نیز در این جلسه گفت: برای افزایش بهای وسایل بازی و تفریح در شهر شادی نیاز به موافقت اعضای شورا داریم.

جواد حرفت خواه افزود: در سال ۹۷ بهای وسایل بازی و تفریح در شهر شادی با میانگین ۱۲ درصد افزایش پیدا می کند.

اعضای کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورا با لایحه افزایش بهای وسایل تفریح و بازی شهر شادی رشت موافقت کردند.

عضو کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورا با انتقاد از وضعیت آب نما در بوستان ملت رشت گفت: برای احداث این آب نما ده میلیارد تومان هزینه شده و مدتهاست که به حال خودش رها شده است.

اسماعیل حاجی پور افزود: شهردار رشت باید به نابسامانی‌ها سرو سامان بدهد و فقط به پرداخت حقوق پرسنل بسنده نکند.

او با بیان اینکه آب نمای رشت مستهلک می شود گفت: در صورت عدم توجه و استفاده نکردن آب نمای رشت مستهلک شده و این مقدار هزینه انجام شده هدر می رود.

نائب رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی شهر رشت نیز در جلسه امروز کمیسیون گفت: مشکلات زیادی در شهرداری رشت وجود دارد

محمد حسن علییپور افزود: به کار گیری نیروهای بازنشسته، عزل و نصب های غیر اصولی و… از جمله مشکلاتی است که در شهرداری رشت و سازمان های تابع آن وجود دارد.