داماش گام دوم را محکم برداشت
شکست سنگین تیم دوم آبادان در رشت

ورزشگاه شهید عضدی رشت

رشت رویایی- در جریان رقابت‌های فوتبال قهرمانی لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور، تیم داماش گیلان با سه گل، صنعت نفت نوین آبادان را شکست داد.

در این دیدار که عصر دوشنبه برگزار شد، تیم فوتبال داماش گیلان موفق شد در یک بازی برتر، با نتیجه سه بر صفر، صنعت نفت نوین آبادان را شکست دهد.

این مسابقه از هفته دوم رقابت‌های فوتبال قهرمانی لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور، در ورزشگاه شهید عضدی رشت، در یک هوای نیمه‌ابری و در حضور حدود دو هزار تماشاگر برگزار شد.

در جریان این مسابقه تیم فوتبال داماش گیلان بازی را هجومی آغاز کرد و بر توپ و میدان تسلط داشت تا اینکه در دقیقه ۱۷ توسط آرمین منفرد دوست به اولین گل خود دست یافت و نیمه اول را با برتری یک بر صفر به پایان رساند.

در نیمه دوم نیز تیم فوتبال داماش گیلان بر بازی تسلط کاملی داشت و در دقیقه ۴۸، شروین بزرگ مهاجم این تیم، با یک ضربه سر، دومین گل تیم فوتبال داماش گیلان را وارد دروازه میهمان کرد.

در ادامه این دیدار، تیم فوتبال داماش گیلان چند فرصت مناسب گلزنی به‌دست آورد تا اینکه هادی سهرابی بازیکن باسابقه این تیم، با یک شوت سر ضرب، سومین گل تیم میزبان را به ثمر رساند و در نهایت، داماش گیلان با نتیجه سه بر صفر در این مسابقه به پیروزی رسید.

تیم فوتبال داماش گیلان در دیدار نخست خود در رقابت‌های لیگ دسته دوم کشور، در بندرعباس به مصاف تیم شهرداری این شهر رفته بود که در نهایت با نتیجه دو بر صفر، مغلوب شد.

تیم فوتبال داماش گیلان به همراه شهرداری فومن دیگر نماینده استان گیلان در رقابت‌های لیگ دسته دوم کشور، در گروه دوم این مسابقات قرار دارند که با تیم‌های بادران نوین تهران، شهرداری بندرعباس، صنعت نفت نوین آبادان، شهرداری ماهشهر، پتروکیان شوشتر، شهرداری کاشان، استقلال آبی (ب)، شهرداری ارومیه، شهید کریمی جویبار و آبی پوشان اردبیل هم‌گروه هستند.

در فصل جاری رقابت‌های فوتبال قهرمانی لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور، ۳۶ تیم حضور دارند که در سه گروه ۱۲ تیمی با هم به رقابت می‌پردازند که در پایان مرحله مقدماتی، از هر گروه چهار تیم به دور دوم صعود می‌کنند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz