شکست استقلال از پرسپولیس در جبهه نفت

عزت‌الله پورقاز

رشت رویایی- هر بازیکنی را که پرسپولیس و استقلال در نفت تهران می‌خواستند به پرسپولیس پیوست و حتی استقلال در رقابت با استقلال خوزستان، عزت‌الله پورقاز را هم باخت تا عملاً اولویت‌های منصوریان جذب نشوند.

در حالی که سال گذشته علیرضا منصوریان سرمربی نفت بود، خیلی‌ها تصور می‌کردند استقلال از تیم به هم پاشیده نفت می‌تواند صیدهای خوبی در نقل و انتقالات داشته باشد، اما ماجرا برای استقلال و پرسپولیس برعکس شد.

در واقع پرسپولیس با جذب سید جلال حسینی، علیرضا بیرانوند و وحید امیری ستاره‌های نفت را جذب کرد اما استقلال با علی قربانی و زکی پور به توافق رسید.

این آمار نشان‌دهنده شکست نقل و انتقالات استقلال مقابل رقیب سنتی در جبهه نفت است. در واقع از نیم فصل سال قبل که از لیست شش نفره مظلومی حتی یک بازیکن هم جذب نشد تا امروز عملاً تیم نقل و انتقالات استقلال در همه خریدهایی که رقابتی برایش وجود داشته شکست خورده و نتوانسته بازیکن مورد نظر خود را به استقلال بیاورد.

شاید تنها ستاره‌ای که استقلال تا این لحظه توانسته جذب کند همان بختیار رحمانی بوده که در مورد این بازیکن هم رقابتی وجود نداشت. استقلال حتی برای جذب عزت‌الله پورقاز هم رقابت را به استقلال خوزستان تا این لحظه باخته که این مورد نشان دهنده آن است که تیم نقل و انتقالات استقلال در همه رقابت‌ها بازنده بوده است.

اگرچه باید پرسید که در استقلال عملاً کمیته نقل و انتقالات کجا و متشکل از چه کسانی هست؟

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz