[su_frame align=”left”]سهیل حق‌شناس[/su_frame]

رشت رویایی- سهیل حقشناس در  صفحه‌ی اینستاگرام خود یادداشت کوتاهی با عنوان «به نام ما، به کام دیگران» منتشر کرد و در آن به حواشی مراسم جشن سپیدرود پرداخت.

به گزارش رشت رویایی، کاپیتان تیم سپیدرود، در آخرین پست اینستاگرام خود، در یادداشتی انتقادی از وعده‌های توخالی مسئولین شهر، نوشت:«شهر خسته من نیازی به عکس و دور افتخار و وعده ندارد.این شهر پیر نیاز به مرد عمل دارد».

پست اینستا گرامی سهیل حق شناس

در این یادداشت آمده است:

«بنام ما، بکام دیگران

دیروز چهارشنبه بیست اردیبهشت سال نود و شش روز جشن صعود سپیدرود بود.

خیلی سعی کردم سکوت کنم اما وقتی به متن قضیه نگاه می‌کنم بی اختیار روزه سکوتم می‌شکند. نمی‌دانم باید گریه کرد یا خندید.

با تشکر از هیئت فوتبال و سازمان ورزش و جوانان و چند تن از اعضای شورای شهر اگر قرار بود تشکری شود و دور افتخاری زده شود باید از اعضای داخل این قاب می‌شد. اول از مجموعه تیم فوتبال اعم از بازیکنان و کادر فنی. دوم از هواداران متعصب و سوم از افرادی که به هر دلیل و هر صورتی به تیم سپیدرود در بدترین لحظات کمک کردند. یادمان نمی‌رود وقتی جناب نظر‌محمدی برای گرفتن یک پاداش ده میلیون تومانی به چه افرادی رو انداخت و چه وعده های پوچی شنید.

دوستانی که وعده روزهای بعد از صعود را می‌دادند، بسم الله این گوی و این میدان. باز هم درود به شما جناب ثابت قدم که بعد از چند روز پاداشی هر چند ناچیز و به سختی برای تیم در نظر گرفتید.

شهر خسته من نیازی به عکس و دور افتخار و وعده ندارد. این شهر پیر نیاز به مرد عمل دارد.

و در آخر من به عنوان نماینده کوچک تیم سپیدرود از همه هوادارانی که در روز های سرد و گرم،برد و باخت،تلخ و شیرین یار ما بودند تشکر میکنم. درود به شما».

گفتنی است، مراسم جشن صعود سپیدرود با حضور شهردار رشت، اعضای شورا، کادر و بازیکنان تیم سپیدرود و استقبال پرشور هواداران عصر دیروز به همت سازمان فرهنگی ورزشی در سالن ورزشی آتشنشانی برگزار شد.