هشدار اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گیلان
شهروندان مراقب کارت جعلی امداد جاده‌ای باشند

ترافیک

رشت رویایی- مدیر روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان از هموطنان خواست مراقب کلاهبرداران باشند و گفت: ارائه کارت هوشمند جهت انجام امداد جاده‌ای توسط کلاهبرداران فاقد اعتبار و جعلی است.

به گزارش ایسنا، فلاح، مدیر روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گیلان با اشاره به اخبار واصله، گفت: اخیراً مشاهده شده اشخاص ناشناس طی تماس تلفنی با آحاد جامعه به ویژه رانندگان و معرفی خود به عنوان کارمند سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با موضوع صدور و ارائه کارت هوشمند جهت انجام امداد جاده‌ای از طرف این سازمان تحت عنوان ارائه خدمات، تعمیر و امدادخودرو اقدام به کلاهبرداری می‌کنند.

او از گیلانی‌ها و سایر هموطنان خواست مراقب کلاهبرداران باشند و گفت: چنانچه کارتی در این خصوص ارائه شده باشد توسط کلاهبرداران بوده که فاقد اعتبار و جعلی است و ظاهراً عوامل کلاهبرداری آن را به صورت پیک به راننده یا مخاطب مورد نظر تحویل داده و هزینه آن را نقدی دریافت می‌کنند.

فلاح با بیان اینکه هرگونه تماس تلفنی از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در خصوص ارائه تسهیلات، خدمات امدادخودرو، تعمیرات و… فاقد وجاهت قانونی بوده و کلاهبرداری تلقی می‌شود، گفت: لازم است شهروندان گرامی در صورت برخورد با چنین موضوعی مراتب را به روابط عمومی سازمان (۸۸۸۹۸۴۰۰-۰۲۱۸۸۸۹۸۳۹۷) اعلام کنند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz