شهرزاد، نامزد معتادش را کشت + عکس

معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری زنی که اقدام به قتل نامزد معتادش کرده بود، خبر داد.

به گزارش ایسنا، در ساعت ۴:۴۰ روز ۲۴ فروردین ماه امسال یک فقره کشف جسد در واحد ۱۹ یک مجتمع مسکونی در محدوده بزرگ‌راه شهید اشرفی اصفهانی خیابان امام رضا به کلانتری ۱۴۰ باغ فیض اعلام شد، که با حضور مأموران کلانتری در محل و انجام بررسی‌های اولیه مشخص شد جوانی ۳۳ ساله به‌نام شهرام. ش به علت اصابت جسم تیز و برنده به ناحیه گلو فوت کرده است.

با تأیید خبر اولیه و اعلام خبر به پلیس آگاهی و قاضی کشیک ویزه قتل دادسرای امور جنایی، تیم بررسی صحنه جنایت و تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران بزرگ در محل حاضر شدند؛ با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد و به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

مومیایی 1500 ساله

در ادامه با حضور در محل جنایت، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که منزل متعلق به خانم جوانی به‌نام شهرزاد، ۳۲ ساله است که از حدود چهار سال پیش، پس از فوت همسرش و به‌واسطه یکی از دوستانش، با برادر دوستش آشنا و پس از مدتی با یکدیگر نامزد شده اما پس از گذشت مدت کوتاهی شهرزاد از اعتیاد شهرام به مصرف مواد مخدر اطلاع پیدا کرده و به این علت از ازدواج با شهرام منصرف شده اما با این وجود شهرام کماکان اصرار بر ازدواج با شهرزاد داشته است.

شهرزاد در اظهارات اولیه به کارآگاهان گفت: در ساعت ۲۳ بیست و سوم فروردین ماه، شهرام در حالیکه از بیرون غذا تهیه کرده بود به منزل من آمد، تا ساعت ۲۴ در خانه من بود تا اینکه در این زمان از خانه خارج شد و حدوداً ساعت ۲:۳۰ بامداد روز بعد بود که شهرام مجدداً به خانه من آمد اما این‌بار گلویش خون آلود بود و از گلویش خون می‌آمد. شهرام با همان وضعیت وارد خانه شد و قصد کمک کردن به او را داشتم و حتی با اورژانس نیز تماس گرفتم اما زمانیکه اورژانس به محل رسید به من گفتند که وی فوت کرده است.

در ادامه تحقیقات، کارآگاهان در تحقیقات از اهالی مجتمع اطلاع پیدا کردند که در حدود ساعت ۲:۳۰ صدای درگیری شدیدی از داخل خانه شهرزاد شنیده شده است، دلایل به‌دست آمده مبنی بر شنیده شدن صدای درگیری و همچنین به هم ریختگی وسایل خانه تماماً حکایت از آن داشت که شهرام طی یک درگیری با شهرزاد به قتل رسیده است، لذا ضمن انجام هماهنگی با بازپرس پرونده، شهرزاد دستگیر و برای ادامه تحقیقات به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

شهرزاد پس از دستگیری و انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی، چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت و به ناچار لب به اعتراف گشود، وی این‌بار در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: در ساعت ۲۳ بود که شهرام در حالیکه از بیرون غذا تهیه و خریداری کرده بود به منزل من آمد؛ تا ساعت ۲۴، شهرام در خانه من بود تا اینکه در این زمان از خانه خارج شد. حدود ساعت ۲:۳۰ بامداد بود که شهرام مجدداً به خانه من آمد اما این‌بار متوجه شدم که او از بیرون مواد مخدر شیشه تهیه کرده و قصد مصرف مواد در داخل خانه مرا دارد. به او اعتراض کرده و قصد داشتم تا موضوع را به خانواده‌اش اطلاع دهم اما او مانع من شد و در ادامه مرا مورد ضرب‌وجرح قرار داد. شهرام از قبل چاقویی را تهیه و در داخل جاکفشی خانه من گذاشته بود؛ به سراغ چاقو رفت و با آن مرا تهدید کرد. در یک لحظه توانستم دسته چاقو را بگیرم اما ناگهان تیغه چاقو وارد گلوی شهرام شد و او روی زمین افتاد، خون زیادی از شهرام رفته بود و بسیار ترسیده بودم قصد داشتم مانع از ادامه خونریزی شوم اما کاری از دستم بر نمی‌آمد و سرانجام با اورژانس تماس گرفتم و پس از دقایقی عوامل اورژانس در محل حاضر شدند اما پس از بررسی به من گفتند شهرام فوت شده است.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت و دیگر شواهد و دلایل به‌دست آمده از محل وقوع جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس پرونده صادر و متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz