[su_frame align=”center”]66787[/su_frame]
رشت رویایی- بازارهای متنوع محلی گیلان یکی از جاذبه‌های گردشگری مهمی است که از مراکز پررونق استان محسوب می‌شود و در ایام تعطیلات از جنب و جوش زیادی برخوردار است. از موارد مورد توجه بازارهای هفتگی نقش زنان محلی است که محصولات دامی و غذایی را در این بازارها بفروش می‌رسانند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، موسسه خیریه ایزددوستان شمال با مشارکت شهرداری منطقه یک در راستای ترویج و توسعه کارآفرینی، توانمند سازی و حمایت از زنان سرپرست خانوار، آموزش، طراحی، فروش حضوری و اینترنتی تولیدات ویژه، صنایع دستی، نان محلی و محصولات دست ساز زنان سرپرست خانوار را دوشنبه هر هفته از ساعت ۹ صبح الی ۲۳ در پارک توحید گلسار برگزار می نمایند.

عصر روز دوشنبه ششم شهریور مهندس پورناصرانی با حضور در این بازار ضمن حمایت از زنان سرپرست خانوار گفت: بازارهای محلی از قدیم در مناطق مختلف گیلان رواج داشته و وجود آنها سبب ایجاد تحولاتی در زندگی اجتماعی و اقتصادی ساکنان مناطق مختلف بوده است.

شهردار منطقه از برگزاری این بازار در قالب نمایشگاه خبر داد و گفت: شور و نشاطی که در بازارهای محلی گیلان به چشم می خورد، خود حدیث زندگی است. لذا بازار هفتگی پارک توحید در ارتقا برند یک شهر، جذب توریست و ارتقا وضعیت اقتصادی و معیشتی زنان سرپرست خانوار نقش بسزایی خواهد داشت.

گفتنی است بازار هفتگی فوق دوشنبه هر هفته از ساعت ۹ الی ۲۳ در پارک توحید گلسار برگزار می شود.

[su_frame align=”center”]666 [/su_frame][su_frame align=”center”]8888[/su_frame]