لیگ دسته سوم باشگاه‌های کشور
شهرداری رودسر برد، چوکا مساوی کرد

فوتبال

رشت رویایی- نمایندگان فوتبال گیلان در لیگ دسته سوم باشگاه‌های کشور، یک پیروزی، یک تساوی و یک شکست کسب کردند.

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان روز پنجشنبه گفت: در ادامه این رقابت‌ها، تیم فوتبال شهرداری رودسر حریفش را شکست داد، تیم‌های شهرداری فومن و چوکا تالش نیز برابر حریفان خود به نتیجه تساوی دست یافتند.

علیرضا وهابی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر این اساس و در هفته دوازدهم و از گروه شمال این رقابت‌ها، تیم فوتبال شهرداری رودسر یکی از سه نماینده استان گیلان در این مسابقات به مصاف استقلال بجنورد رفت که موفق شد حریفش را با سه گل شکست دهد تا از منطقه خطر جدول رده بندی فاصله بگیرد.

وی اظهار کرد: در جریان این مسابقه، تیم فوتبال شهرداری رودسر موفق شد در یک بازی برتر با نتیجه سه بر یک حریف خود را شکست دهد تا هر سه امتیاز با ارزش این دیدار را کسب کند.

وی ادامه داد: همچنین تیم فوتبال شهرداری فومن دیگر نماینده استان گیلان در چارچوب این مسابقات رو در روی تیم شهید کریمی جویبار قرار گرفت که در نهایت با این تیم به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافت.

وی بیان کرد: تیم فوتبال چوکا تالش دیگر نماینده استان گیلان نیز که در صدر جدول گروه شمال قرار دارد در جریان این مسابقات در بابلسر به مصاف تیم شهدای این شهر رفت که این دیدار در نهایت با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت.

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان اضافه کرد: در جدول رده بندی این رقابت‌ها و در گروه شمال که نمایندگان گیلان حضور دارند، تیم فوتبال چوکا تالش با انجام ۱۰ مسابقه و کسب ۲۶ امتیاز همچنان صدرنشین این گروه است، تیم شهرداری فومن با انجام ۱۱ مسابقه و کسب ۲۳ امتیاز در مکان دوم قرار دارد و تیم شهرداری رودسر با انجام ۱۱ مسابقه و کسب ۱۳ امتیاز در رتبه پنجم قرار دارد.

وهابی خاطرنشان کرد: در رقابت‌های فوتبال قهرمانی لیگ دسته سوم باشگاه‌های کشور، ۱۸ تیم حضور دارند که در دو گروه شمال و جنوب به صورت دوره‌ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می‌پردازند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz