شهردار منطقه یک:
شرایط پل قلی‌پور بحرانی است و نیاز به تعمیر دارد/ پلیس و مردم با ما برای بهسازی همکاری کنند

محمد پورناصرانی رشت رویایی ـ شهردار منطقه یک گفت: پل شهید قلی‌پور به دلیل انسداد آبراهه‌هایش شرایط بحرانی و خطرناکی دارد و باید هرچه زودتر تعمیر شود.

مهندس پورناصرانی در گفت و گو با رشت رویایی گفت: آبراهه ها و ناودان های پل شهید قلی پور به دلیل شن ریزی و نمک پاشی در ایام برفی سالیان گذشته دچار انسدادهایی شده که با توجه بررسی های لازم توسط مشاور در صورت عدم رسیدگی می تواند شرایط نامناسب و خطرناک داشته و احتمال حادثه دارد.

او تاکید کرد: ما برای این کار پیمانکار گرفته ایم تا به صورت شبانه روزی کار کنند و عملیات بهسازی در بازه زمانی حداکثر یک ماهه انجام شود.

شهردار منطقه یک گفت: انتظار داریم پلیس محترم راهنمایی و رانندگی مثل همیشه با ما همکاری لازم را به عمل بیاورد. امیدواریم مردم نیز شرایط بوجود آمده را به رغم مشکلات ترافیکی، با درک اهمیت موضوع با صبوری یاری رسان ما باشند.

پورناصرانی گفت: از سال ۱۳۹۲ که پل شهید قلی پور افتتاح شد، برای نگهداری آن هزینه ای نشده است. به همین دلیل با روند حرکت روان آب ها در ناودان‌ها و آبراهه های این پل کند شده و ممکن است به زودی مسدود شود. بنابراین شرایط پل، هم اکنون بحرانی است.

او همچنین گفت: با هماهنگی به عمل آمده با پیمانکار قرار است به صورت ۲۴ ساعته روی پل کار شود تا در کمترین زمان ممکن پروژه بهسازی به پایان برسد.

شهردار منطقه یک تاکید کرد: در انجام این پروژه همان طور که قبلاً گفتم به همکاری پلیس محترم و مردم فهیم شهر رشت نیاز داریم و مطمئنیم شهروندان خوب ما مثل همیشه به ما کمک خواهند کرد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz