[su_frame align=”left”]salaam-bombay-poster[/su_frame]

رشت رویایی- شادمهر عقیلی خواننده ای که بیش از یک دهه و نیم است ایران را ترک کرده و فعالیت هنری اش را در ایالات متحده دنبال می کند ممکن است بعد از مدتها با یک پروژه سینمایی ایرانی-هندی مجددا حضور در مارکت هنری داخل را تجربه کند.

به نقل از سینما روزان، در صورت موافقت سازمان سینمایی برای بازی شادمهر عقیلی در پروژه ایران-هند «دختر شیطان» یا «سلام بمبئی۲»، دست اندرکاران پروژه با شادمهر عقیلی وارد مذاکره خواهند شد تا یکی از نقش های اصلی این فیلم را بازی کند.

دختر شیطان به نویسندگی و کارگردانی قربان محمدپور محصول مشترک سینمای ایران و بالیوود هندوستان است که در فصل پاییز در بالیوود فیلمبرداری خواهد شد.

فیلم دو بازیگر ﻣﺮﺩ ایرانی دارد و قرار است یک بازیگر مطرح زن از سینمای هند نقش دختر شیطان را بازی کند.

در صورت صدور مجوز، شادمهر که سال ها پیش ایفای نقش در فیلم های شب برهنه و پر پرواز را تجربه کرده بود یکی از نقش های اصلی مرد را ایفا خواهد کرد.

[su_frame align=”center”]17493985_189757538202881_3462982712871092224_n[/su_frame]
دست اندرکاران این فیلم همچنین در تلاش هستند با آمیتاب باچان یا درمندرا برای بازی در این فیلم به توافق برسند.

تا این لحظه حضور عبدالله اسکندری طراح چهره پردازی، حسن پویا مدیر فیلمبردار، علیرضا علویان صداگذار، طاهر پیشوایی صدابردار، سیمون سیمونیان مشاور پروژه، دلشاد شبیر شیخ آهنگساز، دکتر علی ایرانی مشاور تهیه کننده و حسن غلامی به عنوان سرمایه گذار فیلم قطعی شده است.

دختر شیطان که طرح اصلی آن از فرج الله سلحشور است داستان یکی از بچه های ابلیس است که می خواهد توبه کند؛ شرط پذیرش توبه اش سجده به یک انسان بی گناه است. دختر شیطان وارد زمین می شود و دنبال یک آدم بی گناه می گردد اما…