سیم‌کشی برق، فروشگاه زنجیره‌ای در رشت را به آتش کشاند

رشت رویایی ـ  حادثه آتش سوزی فروشگاه زنجیره‌ای در ساعت هشت صبح امروز، هشت دستگاه خودروی اطفایی همراه ۲۱ آتش نشان  را به محل حادثه واقع در بلوار شهید انصاری- گلباغ نماز کشاند.

سیم‌کشی برق، فروشگاه زنجیره‌ای در رشت را به آتش کشاند

بهمن اکبرزاده مسئول ایستگاه ۴ آتش نشانی که در محل حادثه حضور داشت، در این باره به خبرگزاری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت گفت: به محض رسیدن، دود بسیار زیادی که از طریق داکت ساختمان در حال خارج شدن بود مشاهده می‌شد که سریعا تیم‌های اطفایی و نجات با مجهز کردن خود به تجهیزات انفرادی و لوله‌های آبدهی وارد ساختمان شدند.

او با بیان اینکه تیم نجات سریعا نسبت به جست‌وجوی افراد محبوس شده احتمالی اقدام کرد، افزود: در این آتش سوزی دو گروه اطفایی پس از قطع سیستم برق و گاز نسبت به خاموش کردن آتش اقدام نمودند.

سیم‌کشی برق، فروشگاه زنجیره‌ای در رشت را به آتش کشاند

اکبرزاده با تاکید بر اینکه علت حادثه اتصال در سیستم سیم‌کشی برق از ناحیه پنل کولر اسپیلت بوده است افزود: فروشگاه مذکور بواسطه این آتش سوزی دچار دود گرفتگی شده بود که سریعا نسبت به تخلیه دود و پاک سازی محل از عوامل پر خطر اقدام شد.

او در پایان میزان خسارت وارده را در دست بررسی خواند و گفت: با توجه به حضور مشتریان در داخل فروشگاه خوشبختانه قبل از رسیدن آتش نشانان به محل حادثه؛ تمامی افراد از داخل فروشگاه خارج شده و به مکان امن انتقال یافتند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz