سید جلال حسینی: با پیراهن ملوان از فوتبال خداحافظی می‌کنم

سیدجلال حسینی

رشت رویایی- مدافع ملی‌پوش فوتبال کشورمان گفت: می‌خواهم با حضور در پرسپولیس دین خودم را به این تیم و هواداران ارتش سرخ ادا کنم.

سید جلال حسینی در گفت و گو با فارس، در خصوص مذاکراتش با مسئولان باشگاه پرسپولیس گفت: مذاکرات اولیه به خوبی انجام شده است و خوشبختانه مشکلی وجود ندارد. البته قرار است امروز به باشگاه پرسپولیس بروم و با مسئولان پرسپولیس در خصوص حضورم در این تیم مذاکرات نهایی را انجام دهم. امیدوارم همه چیز به خوبی طی شود تا دوباره افتخار پوشیدن پیراهن پرسپولیس را داشته باشم.

وی ادامه داد: اگر مشکل خاصی نباشد و همه چیز به خوبی طی شود امروز قراردادم را با پرسپولیس امضا می‌کنم چرا که من به این تیم و هوادارانش مدیون هستم و می‌خواهم دین خودم را به آن‌ها ادا کنم. قطعاً در کنار هواداران، مدیریت باشگاه، بازیکنان و مربیان می‌توانیم سال خوبی را رقم بزنیم.

مدافع ملی‌پوش فوتبال کشورمان تصریح کرد: می‌خواهم با پیراهن پرسپولیس به افتخارات داخلی و بین‌المللی برسم تا روزهای خوبی را در پیراهن سرخ و در کنار ارتش سرخ داشته باشم. وقتی دین خودم را به این تیم ادا کردم راهی ملوان خواهم شد تا با پیراهن پرافتخار قوی سپید از فوتبال خداحافظی کنم.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz