رشت رویایی- هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال با برتری ذوب‌آهن اصفهان مقابل سپیدرود رشت پیگیری شد.

به گزارش تسنیم، روز دوم از هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۴:۳۰ امروز (دوشنبه) با انجام دیدار تیم‌های سپیدرود رشت و ذوب‌آهن اصفهان در ورزشگاه سردار جنگل رشت آغاز شد که در پایان این دیدار تیم میهمان به برتری ۲ بر یک دست یافت.

در این دیدار علی حمام در دقیقه ۶۷ ابتدا ذوب‌آهن را پیش انداخت و در ادامه میعاد یزدانی در دقیقه ۷۶ کار را به تساوی کشاند. بازی با نتیجه تساوی یک – یک رو به اتمام بود که دانیال اسماعیلی‌فر در دقیقه ۲+۹۰ گل دوم و سه امتیازی ذوب‌آهن را به ثمر رساند.

رضا کرمانشاهی قضاوت دیدار سپیدورد – ذوب‌آهن را بر عهده داشت. او در این دیدار به محمدرضا حسینی از تیم ذوب‌آهن کارت زرد نشان داد.

با این نتیجه تیم ذوب‌آهن ۱۶ امتیازی شد و موقتاًٌ به رده ششم جدول صعود کرد و تیم سپیدرود هم با ۱۲ امتیاز در رده یازدهم جدول جای گرفت.

امیر قلعه‌نویی پس از پیروزی ۲ بر یک تیمش مقابل سپیدرود رشت گفت: یک عرض تسلیت و یک تشکر دارم از مردم ایران که در کمک به مردم زلزله‌زده کرمانشاه شرکت کردند؛ از هلال احمر و دیگر ارکان‌ها. من فکر می‌کنم تیم‌های گیلانی مظلوم‌ترین تیم‌های ایران هستند. آن از ملوان، این هم از سپیدرود.

او در ادامه گفت: به نظرم قشنگ‌تر از بازی جو استادیوم بود. لیاقت مردم گیلان بیشتر از اینهاست. از رئیس جمهوری کشورمان می‌خواهم یک نگاه ویژه به این استان داشته باشد. خوشبختانه بعد از شش هفته پیروز شدیم، اما در بازی‌های قبل هم لیاقت‌مان برد بود. امیدوارم این پیروزی‌ها تداوم داشته باشند.