رشت رویایی- آرای کمیته انضباطی در خصوص بازی تیم های فوتبال سپیدرود رشت و ملوان بندرانزلی در جام حذفی کشور صادر و هر دو تیم جریمه شدند.

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان گفت: تیم های فوتبال سپیدرود رشت و ملوان بندر انزلی روز ۱۸ شهریور ماه در مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی کشور به مصاف هم رفته که تیم ملوان در نهایت با نتیجه سه بر یک حریفش را شکست داده بود.

علیرضا وهابی گفت: در این دیدار، تماشاگران تیمهای سپیدرود و ملوان مرتکب تخلفاتی شدند که از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، هر دو تیم بابت این تخلفات جریمه نقدی شدند.

او ادامه داد: بر این اساس، تیم فوتبال ملوان بندر انزلی به خاطر داشتن ۶ بازیکن اخطاری، باید ۳۶ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

وهابی اضافه کرد: همچنین به خاطر تخلفات و فحاشی تماشاگران تیم ملوان بندر انزلی به داور، تیم مقابل و پرتاب بطری و ترقه به زمین بازی، این تیم به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

او گفت: تیم فوتبال سپیدرود رشت نیز به خاطر فحاشی تماشاگران این تیم به داوران و تیم مقابل و پرتاب بطری آب، باید ۱۵۰ ریال جریمه نقدی با توجه به سوابق قبلی پرداخت کند.

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان  همچنین گفت: کمیته انضباطی اعلام کرد تکرار تخلفات از سوی تماشاگران تیم سپیدرود رشت، منجر به برگزاری مسابقات بدون هواداران خواهد شد.