پیروزی ارتش سرخ مقابل مس کرمان
سپیدرود صدر جدول را از ملوان پس گرفت

دیدار تیم‌های سپیدرود رشت و نفت مسجدسلیمان - آبان ۱۳۹۵

رشت رویایی- تیم سپیدرود در هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ یک فوتبال کشور در کرمان به مصاف نماینده این شهر مس کرمان رفت که موفق شد با یک گل به برتری برسد.

به گزارش رشت رویایی، در هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ آزادگان، تیم سپیدرود در یک بازی خارج از خانه مقابل تیم مس کرمان با یک گل به برتری رسید تا صدر جدول را دوباره از آنِ خود کند.

علی نظرمحمدی در این دیدار تیم خود را با ترکیب سید محمد حسینی، هادی تامینی، هادی موسوی، شایان مصلح، رضا الماس خاله، محمد رستمی، میثم فردوسی، رضا مهدوی، حسین کعبی، میلاد قربانزاده و سهیل حق شناس به زمین فرستاد.

علی نظرمحمدی پیش از بازی اعلام کرده بود شناخت خوبی از تیم مس دارد و برای این بازی برنامه خاصی به خصوص برای نیمه دوم دارد. تیم سپیدرود رشت با ۲۵ امتیاز و یک بازی کمتر تا پیش از مسابقه امروز در رده دوم جدول جای داشت و ملوان با برد روز جمعه مقابل خیبر توانسته بود صدر جدول را از ارتش سرخ بگیرد.

بازی را یاران مس هجومی آغاز کردند و در دقیقه ۴ بازی احسان پورشیخ‌علی با یک شوت از راه دور دروازه سپیدرود را تهدید کرد که سیدمحمد حسینی شوت را دفع کرد. اما بازی بعد از آن به تعادل کشیده شد و بیشتر در میانه میدان جریان پیدا داشت. مهم‌ترین حادثه در دقیقه ۲۳ با پاس مهدوی برای شایان مصلح و سانتر او برای سهیل حق‌شناس روی داد که دروازه بان پیش از رسیدن توپ به سهیل توپ را دور کرد. دو تیم در نیمه نخست نتوانستند موفق به گل‌زنی شوند و هر دو تیم با نتیجه بدون گل به رختکن رفتند.

نیمه دوم در حالی شروع شد که بازی همچون اواسط نیمه اول کم‌تحرک و بی روح جریان داشت. اما میلاد قربان‌زاده موفق شد با گل زیبای خود یخ بازی را بشکند. پس از گل فشار مس زیاد شد و با کرنرهای پی در پی بر روی دروازه مس خطرآفرین شد که حسینی با عملکرد خوب خود توانست از دروازه خود محافظت کند. خطرناک‌ترین صحنه برای سپیدرود پس از گل بر روی کار تیمی بین محمد میری با میثم فردوسی روی داد که شوت میثم فردوسی را مدافعان مس از روی خط دروازه بیرون کشیدند. در دقیقه ۹۱ یک کار تیمی بین مهدی تیک دری با مصطفی مظهری می‌توانست دروازه سپیدرود را به خطر بندازد که سید محمد حسینی به زیبایی توپ را دفع کرد.

سپیدرود با این برد شیرین ۲۸ امتیازی شود تا صدر جدول را از ملوان پس گیرد. در بازی‌های دیگر امروز اکسین البرز با نتیجه یک بر صفر مقابل راه‌آهن شکست خورد و خونه به خونه برابر گل گهر سیرجان به تساوی بدون گل رسید تا فاصله سپیدرود در صدر جدول بیشتر شود.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz