رشت رویایی- از هفته بیستم و چهارم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، دو تیم سپیدرود رشت و سایپا کرج عصر امروز از ساعت ۱۵ در ورزشگاه سردار جنگل رشت به دیدار یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری دو بر صفر تیم سپیدرود به پایان برسد.

ایمان صادقی، توحید غلامی، عمادمیرجوان، حسین کعبی(از دقیقه ۷۲ حمید ملکی)، حسین ابراهیمی(از دقیقه ۹۰ میعاد یزدانی)، علی عباسی(از دقیقه ۶۶ میثم فردوسی)، میثم تهی‌دست، محمدرضا مهدوی، میلاد قربانزاده، علیرضا نورمحمدی و محمد غلامی بازیکن سپیدرود در این بازی بودند.

سرمربیگری تیم سپیدرود رشت را علی کریمی بر عهده داشت.

حامد فلاح‌زاده، رضا علی‌یار، روزبه شاه‌علی دوست، محمد دانشگر(از دقیقه ۷۷ سید احمد مهدی‌زاده)، آرش رضاوند، مهدی ترابی(از دقیقه ۸۴ رضا جعفری)، علی قلی‌زاده، مهرداد کفشگری، رضا اسدی(از دقیقه ۷۹ محمد سلیمانی)، حامد شیری و آرمان رضایی ترکیب تیم سایپا کرج بودند.

سرمربیگری تیم سایپا کرج را علی دایی بر عهده داشت.

توحید غلامی دقیقه ۳۹، میثم تهی‌دست دقیقه ۷۲(سپیدرود رشت) گل‌های سپیدرود را به ثمر رساندند.

نیمه اول بازی تیم سپیدرود رشت با استفاده از کناره، حملات زیادی را بر روی دروازه تیم سایپا کرج طراحی کرد و در سوی دیگر تیم سایپا کرج با استفاده از عمق دفاع سپیدرود رشت حملاتی را انجام داد اما تیم سپیدرود توانست با شوت از راه دور نخستین گل را وارد دروازه تیم سایپا کرج کند تا دیدار در نیمه نخست با برتری یک بر صفر تیم سپیدرود به پایان برسد.

نیمه دوم بازی نیز تیم سپیدرود رشت با استفاده از عمق دفاع سپیدرود حملاتی را بر روی دروازه سایپا کرج طراحی کرد که توانست دومین گل را وارد دروازه تیم سایپا کرج کند و در سوی دیگر تیم سایپا کرج با استفاده از کناره‌ها حملاتی را بر روی دروازه سپیدرود رشت تدارک دید اما این حملات بی‌ثمر بود تا بازی با برتری دو بر صفر تیم سپیدرود به پایان برسد.

پیش از آغاز بازی علی کریمی به‌همراه کادر فنی سپیدرود برای خوش آمدگویی به‌سوی نیمکت تیم سایپا کرج رفت.

داور در نیمه نخست بازی ۴ دقیقه و در نیمه دوم بازی نیز ۴ دقیقه وقت اضافه اعلام کرد.