سپیدرود باخت؛ کیمیافرآیند مدعی صعود شد

رشت رویایی، سید احمد ساداتی‌ـ از هفته هشتم دور نهایی مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال ایران، تیم فوتبال سپیدرود رشت در دیداری خارج از خانه، متحمل شکست یک بر صفر مقابل میزبان تهرانی خود شد. سپیدرودی‌ها که از آخرین شکست آن‌ها در این دور مسابقات، هفت بازی می‌گذشت، در این دیدار نتوانستند به روند شکست ناپذیری خود ادامه دهند و با یک گل مغلوب حریف نه چندان مطرح خود شدند.

تیم فوتبال سپیدرود رشت

در مهم‌ترین بازی همزمان این گروه نیز، تیم نفت و گاز گچساران موفق شد با یک گل بر تیم بادران تهران چیره شود. با این نتیجه و در کمال ناباوری تیم گچسارانی که در ۲،۳ هفته نخست بازی‌ها به هیچ وجه نتایج خوبی کسب نکرده بود، به رده اول جدول صعود کرد. تیم‌های بادران و سپیدرود نیز هر کدام با یک پله سقوط به ترتیب در رده‌های دوم و سوم جدول این گروه جای گرفتند. البته سپیدرودی‌ها در ۲ هفته پایانی بازی‌ها، میزبان همین ۲ تیم بادران و نفت و گاز گچساران خواهند بود و در صورت کسب پیروزی برابر این دو تیم، صعودی بی دغدغه به لیگ دسته اول فوتبال ایران خواهند داشت.

رادنی دیدار مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت دقایقی قبل در گفت و گو با رشت رؤیایی در مورد بازی سپیدرود مقابل کیمیافرآیند گفت: تیم کیمیافرآیند غیر از تک گلی که در نیمه اول به ثمر رساند، تنها یک موقعیت گل دیگر داشت؛ این در حالی است که سپیدرود در این بازی بیش از ۶،۷ موقعیت مسلم گلزنی توسط بازیکنانی چون سهیل حق شناس، میعاد یزدانی و حامد حاجتی به دست آورد که در به ثمر رساندن آن‌ها ناکام بود. باید به این مساله هم اشاره کرد که بدون اغراق تیم تهرانی از دقیقه ۴۰ بازی شروع به وقت کشی کرد و همین مساله موجب شد تا داور بازی در نیمه دوم ۸ دقیقه وقت اضافه اعلام کند.

دیدار اضافه کرد: با وجود این که بازی بدون تماشاگر بود، حدود ۱۰۰ نفر از هواداران سپیدرود در محل برگزاری بازی حضور پیدا کرده بودند.

وی افزود: نتیجه دیدار همزمان نیز در پایان به نفع ما شد و ما این فرصت را داریم که با کسب پیروزی در دو دیدار آینده‌مان، به طور مستقیم به بازی‌های لیگ دسته اول فوتبال ایران صعود کنیم. این هدف به هیچ وجه دور از دسترس نیست و اطمینان داریم در ۲ بازی پیش رو، با حمایت هزاران هوادار خود در ورزشگاه عضدی رشت، حریفان ما کاری از پیش نخواهند برد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz