فرشاد پیوس پیش از ترک رشت:
سپیدرود ارزشی همانند پرسپولیس و استقلال دارد

فرشاد پیوس

رشت رویایی- سرانجام بعد از مذاکرات طولانی فرشاد پیوس با باشگاه سپیدرود توافق حاصل نشد و وی دیگر سرمربی سپیدرود نیست. سایت سپیدرود

پیش از ترک رشت مصاحبه‌ای مفصل با او انجام داد که در بخش‌هایی از آن را می‌خوانیم:
*بعد از حدود یک ماه مذاکره با مسئولان سپیدرود به توافق نرسیدم و با ناراحتی تمام رشت را ترک کردم

*تسویه‌حساب خودم و دستیارانم را می‌خواستم حتی گفتم چک چند ماه بعد را به من بدهید ولی چون تکلیف مالکیت باشگاه مشخص نبود زیر بار این قضیه نرفتند.

*واقعاً قضیه مالکیت ضربات بدی به سپیدرود خواهد زد و امیدوارم هر چه زودتر تکلیف مشخص شود.نمی‌دانم مشکل کار کجاست ولی زمان زیادی را از سپیدرود گرفت.

*قرارداد من ۱۵۰ میلیون به همراه ۲۰۰ میلیون تومان پاداش صعود بود که تا امروز فقط ده درصد آن را گرفته‌ام.

*برای فصل بعد حاضر بودم در همان خوابگاه شهرداری زندگی کنم و انتظار دیگری نداشتم.

*امسال هم قصد داشتم تیمی کاملاً بومی برای سپیدرود انتخاب کنم چون مکتب این تیم بومی گرایی می‌باشد.

*شایان مصلح قطعاً آینده درخشانی دارد و وی را حتماً در تیم ملی خواهید دید. سهیل حق‌شناس با پوست و گوشت خود برای سپیدرود جنگید. همه بازیکنان من با تعصب و مستعد بودند.

*هواداران سپیدرود واقعاً بی‌نظیرند و واقعاً دوست داشتم دوباره در خدمتشان باشم ولی شرایط مهیا نشد ولی قول می‌دهم دوباره به سپیدرود برگردم.واقعاً هواداران عاشقانه سپیدرود را می‌پرستند.

*از دو تیم لیگ یکی و یک تیم متمول لیگ دویی پیشنهاد دارم.

*روز اولی که تصمیم گرفتم به رشت بیایم خیلی‌ها گفتند این تیم پول ندارد و نمی‌تواند صعود کند ولی به پشتوانه هواداران پرشمار سپیدرود این ریسک را کردم و خوشحالم که این کار رو کردم.

*سپیدرود با پشتوانه بیست و پنج هزار نفری ارزشی همانند پرسپولیس و استقلال دارد. ارزش این تیم خیلی بیشتر از سه چهار میلیارد تومان می‌باشد.

*دلم برای تمامی هواداران سپیدرود و مردم خوب رشت تنگ می‌شود. امیدوارم دوباره آنها را ببینم. آنها عاشق سپیدرود هستند و حقشان حضور در لیگ برتر است.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz