سالن همایش‌های منطقه آزاد برای برگزاری کنسرت‌ها تجهیز شده است
سه کنسرت پرهیجان در روزهای داغ تابستان در گیلان

کنسرت محسن یگانه

رشت رویایی- گیلان در روزهای آخر هفته جاری میزبان سه کنسرت پاپ است.

مدیر روابط عمومی موسسه جام سبز با اعلام این خبر افزود: محسن یگانه در تاریخ سی‌ام تیر در لنگرود و در تاریخ ۱ مرداد در منطقه آزاد انزلی برای هوادارانش به اجرای برنامه خواهد پرداخت .

مهندس وحید احمدی آرا افزود: این نخستین اجرای محسن یگانه با ارکستر جدیدش در استان گیلان است.

این فعال فرهنگی اضافه کرد: طرفداران بابک جهانبخش نیز در تاریخ سی و یکم تیرماه سال جاری شاهد اجرای این خواننده و ارکسترش در مرکز همایش‌های منطقه آزاد خواهند بود.

احمدی آرا اضافه کرد: با تلاش و پیگیری مسوولین منطقه آزاد انزلی و شرکت توسعه این سازمان، سالن مرکز همایش‌های این سازمان برای برگزاری کنسرت‌های تابستانی تجهیز و آماده سازی شده است که امیدواریم رضایت مخاطبان همیشگی و فرهیخته کنسرت جلب شود.

وحید احمدی آرا

مدیر روابط عمومی موسسه جام سبز باسپاس از مدیران ارشد ارشاد در استان و همچنین شهرستان لنگرود اضافه کرد: کنسرت محسن یگانه در لنگرود در تالار زیبای لوتوس این شهر برگزار می‌گردد که چندی پیش میزبان کنسرت احسان خواجه امیری نیز بود.

روابط عمومی جام سبز در ادامه عنوان کرد: متاسفانه علیرغم پیگیری‌ها و تلاش‌ها هنوز مسیر برگزاری کنسرت در شهر انزلی بن‌بست است و مردم این شهر و مسافران گیلان از برگزاری کنسرت در داخل این شهر محرومند.

او افزود: استقبال چشمگیر مردم از کنسرت‌های نوروزی سازمان منطقه آزاد نشان داد که در میان مردم انزلی و مسافران اشتیاق شایسته‌ای نسبت به برنامه‌های هنری وجود دارد و قطعاً تلاش‌های کارگزاران فرهنگی باید در جهت رفع ممنوعیت برگزاری کنسرت در این شهر باشد. انشالا تلاش و پیگیری مدیران فرهنگ و ارشاد استان و بندرانزلی برای حل این بن بست و رفع نگاه منفی به کنسرت از سوی سایر نهادها به نتیجه برسد.

احمدی آرا وعده داد این موسسه تا پایان تابستان میزبان چندین چهره و گروه سرشناس موسیقی در گیلان است.

گفتنی است جام سبز باسابقه‌ترین برگزارکننده کنسرت در استان گیلان است و تنها موسسه گیلانی است که در سراسر کشور کنسرت‌های متعددی برگزار کرده است.

علاقه‌مندان به کنسرت محسن یگانه و بابک جهانبخش می‌توانند از سایت‌های ایران کنسرت و اکسیر کنسرت نسبت به خرید بلیط اقدام کنند و از طریق تماس با شماره‌های ۰۹۱۱۵۵۴۴۱۰۰ و ۰۹۱۱۵۵۴۴۲۰۰ از مراکز فروش حضوری این کنسرت‌ها مطلع شوند.

سه کنسرت پرهیجان در روزهای داغ تابستان در گیلان

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz