رشت رویایی- مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از انفجار یک منزل مسکونی در بلوار بهمن این شهر و کشته شدن ۳ تن و مصدوم شدن ۱۱ نفر خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، آتشپاد دوم حسن جعفری گفت: ساعت ۵:۵۵ صبح امروز حادثه‌ای مبنی بر انفجار یک منزل مسکونی و تخریب چندین منازل اطراف آن به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که بیش از ۲۰ آتش‌نشان و نجات گر به همراه ۷ خودروی عملیات و تجهیزات از ۴ ایستگاه به محل حادثه واقع در بلوار بهمن اعزام شد.

جعفری ضمن اشاره به تخریب ۱۰۰ درصدی کانون انفجار و بین ۵۰ تا ۱۰۰ درصدی سه منزل اطراف محل حادثه افزود: ماموران آتش‌نشانی با به‌کارگیری تجهیزات لازم ضمن رعایت نکات ایمنی نسبت به رهاسازی ساکنین منازل تخریب‌شده اقدام کردند.

وی ادامه داد: در اثر شدت وقوع این انفجار متاسفانه یک زوج جوان به همراه فرزندشان که از ساکنین یکی از منازل تخریب شده بودند، در زیر آوار جان باختند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد درباره دیگر مصدومان این حادثه ضمن بیان اینکه مالک کانون انفجار که مردی میانه‌سال بود، دچار مصدومیت و سوختگی شده است، تصریح کرد: ۱۰ تن از ساکنین منازل مجاور نیز در این حادثه مصدوم شدند که ۵ تن آنها توسط تکنسین‌های اورژانس به بیمارستان اعزام و دیگر مصدومین در محل مداوا شدند.

وی گفت: شیشه‌های منازل اطراف این ملک به طور تقریبی تا شعاع صد متر و دو خودروی پراید که در کوچه پارک بودند نیز در اثر انفجار تخریب و دچار خسارت شدند.

جعفری ضمن تاکید بر اینکه علت دقیق وقوع این حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است، گفت: بر اساس بررسی‌های اولیه کارشناسان احتمال می‌رود نشت گاز شهری سبب انفجار شده باشد.

[sliderpro id=”39″]