شهید کریمی جویبار ۱-۱ داماش گیلان
سه امتیاز در دقیقه آخر از دست داماش پرید

تیم فوتبال داماش

رشت رویایی- تیم داماش در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ دسته دو برابر شهید کریمی جویبار به تساوی یک بر یک رسید.

به گزارش رشت رویایی، در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ دسته دو باشگاه‌های کشور در گروه ب، تیم داماش در استادیوم شهید وطنی قائمشهر مقابل شهید کریمی جویبار در ثانیه‌های پایانی متوقف شد و با یک امتیاز قائمشهر را به مقصد رشت ترک کرد.

هادی طباطبایی تیم خود را در این دیدار با ترکیب: مجتبی فرهادی، آرمین منفرد دوست، کنعان طاهرنژاد، محمد مختاری، محمد همرنگ(سامان نورمحمدی ۶۲)، حسین نظیری، هادی سهرابی ، حسن رمضانی ، مجید هوتن، حامد اکبری پور و شروین بزرگ (علی یونسی ۶۹).

داماشی‌ها که بازی را هجومی آغاز کرده بودند، توانستند در دقیقه ۳ بازی با گل کنعان طاهرنژاد پیش بیافتند. شاگردان طباطبایی در اکثر دقایق این دیدار بر بازی سوار بودند و توپ و میدان را در اختیار داشتند. اما در لحظات پایانی بازی در حالی‌که همه به انتظار سوت پایان دیدار بودند، داور مسابقه نقطه پنالتی را به نفع تیم شهید کریمی نشان داد تا در دقیقه ۴+۹۰ دروازه داماش باز شود و در نهایت این دیدار با نتیجه یک بر یک خاتمه یابد.

آرمین منفرد دوست و مجید هوتن در این بازی با کارت زرد و حامد اکبری پور به دلیل انجام خطای هند که منجر به پنالتی شد با کارت قرمز داور مسابقه جریمه شدند. به غیر از اکبری پور، منفرد دوست نیز با این کارت زرد، سه اخطاره شد و دیدار بعدی داماشی ها مقابل شهرداری بندرعباس را از دست داد.

داماشی‌ها با کسب این یک امتیاز ۱۵ امتیازی شدند و با فاصله ۵ امتیازی از صدر جدول در رتبه پنجم جدول رده بندی باقی ماندند. داماش گیلان در نخستین هفته از دور برگشت رقابت های لیگ دو، از ساعت ۱۴ روز شنبه ۶ آذر در استادیوم شهید دکتر عضدی رشت میزبان شهرداری بندرعباس تیم دوم جدول گروه ب خواهد بود.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz