سقوط مینی‌بوس در کانال آب یک کشته و یک زخمی بر جای گذاشت+تصاویر

سقوط مینی‌بوس در کانال آب

رشت رویایی- در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی در ساعت ۱۵: ۲۰ دقیقه عصر دیروز ۱۳ خرداد ۹۵ مبنی بر سقوط یک دستگاه خودروی مینی‌بوس به همراه سرنشین، بی‌درنگ سید حسین نظری مسوول شیفت ستاد فرماندهی ۳ دستگاه خودروی نجات و غواصی به همراه ۸ آتش‌نشان و ۳ آتش‌نشان غواص از ایستگاه‌های ۵ و ۶ و ۱۰ را به محل حادثه واقع در چهار راه کانال- جاده منتهی به شهرک صنعتی اعزام کرد.

بابک رمضانی مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی در این باره گفت: با توجه به سقوط خودروی مینی‌بوس به داخل کانال آب و محبوس شدن یک تن سرنشین، تیم نجات و غواص سازمان آتش‌نشانی نسبت به خارج کردن شخص محبوس شده از داخل خودرو اقدام نمودند.

وی در ادامه افزود: همزمان به دلیل غرق شدن یک تن سرنشین تیم دیگری از آتش‌نشانان غواص سازمان با وجود خار و خاشاک و نامساعد بودن شرایط برای غوص زنی سرانجام پس از تلاشی نفس‌گیر، جوان ۳۰ ساله را با فاصله ۵۰ متری از محل حادثه یافته و به بیرون از آب کشاندند.

رمضانی در پایان ضمن تشکر از تیم‌های نجات و غواص سازمان آتش‌نشانی به‌واسطه عملیات سریع و صحیح افزود: متاسفانه با توجه به اقدامات احیاء توسط آتش‌نشانان جوان ۳۰ ساله به دلیل غرق شدن در آب فوت نمود و شخص محبوس شده نیز از ناحیه پا دچار آسیب شده که توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی انتقال یافت.

سقوط مینی‌بوس در کانال آب سقوط مینی‌بوس در کانال آب سقوط مینی‌بوس در کانال آب

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz