سقوط خودروی پراید به داخل گودال رشتیان+ تصاویر

رشت رویایی- صبح امروز یک دستگاه خودروی پراید از مسیر خود منحرف و به داخل یک گودال به عمق حدوداً ۷ متر سقوط کرد که خوشبختانه تلفات جانی در بر نداشت.

شهرام مؤمنی معاونت عملیات سازمان آتش‌نشانی در این باره گفت: در ساعت ۷: ۱۱ دقیقه صبح امروز ۱۴ خرداد ۹۵ حادثه سقوط یک دستگاه خودرو به داخل گودال و محبوس شدن راننده به سازمان آتش نشانی اعلام شد که سریعاً دو دستگاه خودروی اطفایی و نجات از ایستگاه‌های ۵ و ۱ به محل حادثه واقع در خیابان رشتیان اعزام شدند.

مؤمنی در ادامه افزود: خوشبختانه قبل از رسیدن آتش نشانان راننده ” خانم حدوداً ۳۵ ساله” توسط حاضرین در محل احداث پروژه به بیرون خودرو انتقال یافت که آتش نشانان نسبت به ایمن‌سازی خودرو جهت پیشگیری از بروز حوادث احتمالی، همچون ریزش بنزین، انفجار و آتش‌سوزی اقدام نمودند و با تمهیدات ایمنی ویژه راننده را به مکان امن انتقال دادند.

سقوط خودروی پراید به داخل گودال رشتیان - خرداد 95 سقوط خودروی پراید به داخل گودال رشتیان - خرداد 95 سقوط خودروی پراید به داخل گودال رشتیان - خرداد 95 سقوط خودروی پراید به داخل گودال رشتیان - خرداد 95 سقوط خودروی پراید به داخل گودال رشتیان - خرداد 95

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz