سرپرست ملوان: می‌خواهند سر ملوان را ببُرند

رشت رویایی- سرپرست تیم ملوان گفت: قطعاً به حکم محرومیتم اعتراض می‌کنم تا بلکه بتوانم ملوان را در ادامه لیگ همراهی کنم.

مجتبی احمدی - سرپرست تیم فوتبال ملوان

مجتبی احمدی، در واکنش به محرومیت سه جلسه‌ای اش از سوی کمیته انضباطی اظهار داشت: با شنیدن این حکم شوکه شدم. چرا باید سه جلسه مرا محروم کنند. مگر چه کار کردم. در بازی با سپاهان داور تصمیمات اشتباهی را علیه ملوان اتخاذ کرد که به همین خاطر ما هم به داور اعتراض کردیم. البته من در زمان برگشت از اصفهان همراه با داوران بودم و جدا از تیم به صورت زمینی با تیم داوری به سوی تهران بازگشتم. حتی از آنها به نوعی به خاطر اعتراض‌هایم عذرخواهی کردم و از دلشان درآوردم اما نمی‌دانم چرا مرا سه جلسه محروم کردند.

وی ادامه داد: متاسفانه نسبت به ملوان کم لطفی می‌کنند و تمام نگاه‌های کمیته انضباطی فقط روی تیم ما منعطف شده است. در همان بازی اول تماشاگران سپاهان بودند که جو بازی را متشنج کردند اما شنیدم که بعد از آن گفته‌اند تماشاگران ملوان صندلی‌ها را شکستند. در ضمن وقتی که در ۱۰ بازی حق یک تیم بابت اشتباهات داوری خورده می‌شود دیگر نمی‌توان جو را کنترل کرد.

سرپرست ملوان همچنین تصریح کرد: همه‌جوره سر ملوان را می‌برند چون من در خیلی از بازی‌های دیگر لیگ برتر دیده‌ام که سرپرستان تیم‌ها خیلی بدتر از این اعتراض می‌کنند اما یک جلسه هم محروم نمی‌شوند. نمی‌خواهم اسم ببرم اما شاید بالای ۱۰ بار این موضوع را مشاهده کردم.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz