سرمربی داماش استعفا داد

مجید جهانپور از سرمربیگری تیم داماش گیلان استعفا داد.

رشت رویایی- مجید جهانپور پس از ۳۲ هفته حضور بر روی نیمکت داماش در پی تحمل شکست در برابر گل گهر سیرجان صبح دیروز طی تماسی تلفنی با بهروز محمودی قائم‌مقام باشگاه داماش استعفای خود از سمت سرمربیگری داماش را اعلام کرد.

قرار است طی جلسه‌ای در باشگاه در خصوص جایگزین جهانپور تصمیم‌گیری شود. شنیده‌ها حاکی از این است یا افشین ناظمی و یا ناظمی و مرغوب به طور مشترک تا پایان رقابت‌ها هدایت داماش را برعهده خواهند گرفت.

گفتنی است که در چارچوب هفته سی و دوم رقابت‌های لیگ دسته اول داماش گیلان در استادیوم اختصاصی گلگهر سیرجان مهمان این تیم بود و در حالی که نیمه نخست را با به ثمر رساندن یک گل پیروز به رختکن رفته بود در نهایت با حساب دو بر یک بازی را به حریف واگذار کرد.

تک‌گل داماش در این دیدار را حسین حجازیان در دقیقه ۱۹ به ثمر رساند و گل‌های گلگهر نیز در دقایق ۵۳ و ۶۸ به ترتیب توسط مجید جلالی فر و اسماعیل کیانی وارد دروازه داماش شد.

داماشی‌ها با این شکست و در فاصله شش هفته مانده به پایان رقابت‌های این فصل لیگ یک، بیش از پیش به سقوط از لیگ یک نزدیک شد و با ۳۱ امتیاز در جایگاه هجدهم جدول بیست تیمی این رقابت‌ها باقی ماند. داماش هفته آینده در رشت میزبان تیم قعر جدولی آلومینیوم هرمزگان است.

مجید جهانپور

جهانپور: استعفا دادم چرا که تیم نیاز به شوک داشت
سرمربی مستعفی داماش گفت: از سمت سرمربیگری داماش استعفا دادم چرا که فکر کردم تیم نیاز به شوک دارد.

مجید جهانپور در گفت‌وگو با فارس، در خصوص استعفایش از سمت سرمربیگری داماش اظهار داشت: من فکر کردم که تیم احتیاج به شوک دارد تا بتواند در هفته‌های پایانی نتایج خوبی کسب کند و از این حالت بیرون بیاید. قصد داشتم هفته گذشته چنین تصمیمی را عملی کنم اما بنا به دلایلی این هفته تصمیمم را گرفتم.

وی ادامه داد: فکر می‌کنم بازیکنان تمرکز لازم را ندارند و نیاز به تغییر داشتند چرا که بازی‌های خوبی انجام می‌دهیم و موقعیت خلق می‌کنیم اما نمی‌توانیم به گل برسیم.

سرمربی مستعفی داماش در مورد درگیری با نیمکت گل‌گهر تاکید کرد: زمانی که ما در حمله بودیم نیمکت تیم حریف آگاهانه سناریوی از پیش تعیین شده را عملی کردند تا از زیر حملات ما بیرون بیایند. ما پیش‌بینی می‌کردیم که این درگیری اتفاق بیفتد. امیدوارم در ادامه راه تیم داماش بتواند نتایج مطلوبی را کسب کند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz